środa, 30 marca 2016

30 marca w toruńskim HRP Pamela odbędzie się koncert Daniel Payne Band oraz Hard Times uświetniający otwarcie wystawy: "KOBIETY O KOBIETACH - OPOWIEŚĆ SPISANA OBIEKTYWEM."

Natalia Bassak
W środę, 30.03.2016 roku, w toruńskim Hard Rock Pubie Pamela odbędzie się koncert Daniel Payne Band oraz Hard Times uświetniający otwarcie wystawy: "KOBIETY O KOBIETACH - OPOWIEŚĆ SPISANA OBIEKTYWEM." Projekt ten jest wynikiem współpracy dwóch znakomitych fotografek - Agaty Jankowskiej i Anny Wojciulewicz wspartych przez wizażystkę Oliwię Godlewską. Na wystawie zaprezentowane zostaną sylwetki 12 Torunianek, które współtworzą lokalną scenę muzyczną. Do współpracy zostały zaproszone kobiety niezwykle uzdolnione i świadome drzemiących w nich możliwości, które dzięki realizacji swoich pasji osiągnęły sukces w dziedzinie sztuki. W projekcie udział biorą: Asia Czajkowska-Zoń, Dominika Skinder, Maja Lewicka, Sylwia Kwasiborska, Anna Kiermas, Natalia Bassak, Ilona Szumańska, Agnieszka Filipiak, Iwona Gulczyńska, Julia Widlińska, Wiktoria Gołuńska oraz Agnieszka Grajkowska - Wierzba. 
Agnieszka Filipiak
Julia Widlińska
Wernisaż uświetni koncert grupy Daniel Payne Band oraz Hard Times. Daniel Payne wokalista, gitarzysta, tekściarz i kompozytor w jednej osobie. Pochodzi z Teksasu. W swojej muzyce łączy country z przekonywującymi opowieściami w klimacie tego gatunku. Ma na swoim koncie 5 wydawnictw. Pierwszy album - "In the Fertile Gardens of Freedom" wydał w 2010 roku. Album ten został nazwany przez Jeffa Prince'a mianem "małego arcydzieła". Koncertem w Hard Rock Pubie Pamela będzie promował swój ostatni krążek - "Tales for Undesirables" (2015). Druga grupa, która wystąpi tego wieczoru to Hard Times. Trzej muzycy, którzy stworzyli ten projekt (Łukasz Wiśniewski, Piotr Grząślewicz oraz Marcin Hilarowicz) połączyli w nim miłość do folku i bluesa. Jak sami o sobie piszą: " grają trochę na smutno o miłości i trochę na wesoło o urokach życia". Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19-tej. Wstęp wolny. 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza