poniedziałek, 14 marca 2016

14 marca w toruńskim Hard Rock Pubie Pamela wystąpi Moskwa i The Generators. Limitowany singiel do nabycia tylko podczas koncertu

W poniedziałek 14.03.2016 w Hard Rock Pubie Pamela wystąpi pochodząca z Los Angeles grupa THE GENERATORS. Powstały w 1997 roku amerykański zespół, ma na swoim koncie 10 płyt. Koncertem w Hard Rock Pubie Pamela będzie promował swój ostatni album "Earn Your Stripes", wydany przez niemiecką wytwórnię Randale Records 22 lutego tego roku. Płyta jest zbiorem starszych i nowszych kompozycji wzbogaconych o rarytasy. Koncert otworzy swoim występem jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich zespołów punkowych - grupa MOSKWA. Zapowiada się więc wydarzenie w bardzo ciekawym składzie, które zespół Pawła Gumoli postanowił uczcić specjalnym wydaniem swojej winylowej epki zawierającej cztery koncertowe utwory zarejestrowane w Hard Rock Pubie Pamela 20 maja 2010 roku. Pierwszy nakład tego krążka, który nosił tytuł "Koncert w Hard Rock Pubie Pamela 2010-05-20" został już dawno wyczerpany. Obecna, ściśle limitowana edycja na czerwonym winylu sygnowana przez HRPP RECORDS, zawiera bonusowy CD zespołu MOSKWA pt. "LIVE HRPP 20.05.2010". Koncert rozpocznie się o godzinie 19. Bilety w cenie 35 zł w przedsprzedaży oraz 45 zł w dniu koncertu, dostępne są w Hard Rock Pubie Pamela. Można je również rezerwować mailowo po wcześniejszej wpłacie na konto. Adres do korespondencji: hrppamela@gmail.com Więcej informacji na stronie wydarzenia:
Z okazji koncertu wytwórnia HRPP Records przygotowała 10 sztuk specjalnego wydania epki MOSKWY. Jedynie 10 sztuk i do kupienia tylko na tym koncercie.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza