sobota, 3 października 2015

3 października 2015 o godz.18.00 w Galerii Bulwary w Tomaszowie Mazowieckim nastąpi wielki come back cyklu "Herosi Rock'n'Rolla". Zaprasza Antoni Malewski

     

Wielki come back cyklu "Herosi Rock'n'Rolla"!!!

W przyszłą sobotę 3 października 2015 r o godz. 18.00 po dziewięciomiesięcznej przerwie wraca do łask mieszkańców miasta mój stały cykl muzycznych spotkań pt "Herosi Rock'n'Rolla". Spotkania będą odbywać się po raz pierwszy w nowym kompleksie gastronomiczno rozrywkowym "GALERIA BULWARY" w lokalu, kawiarni "LV Caffe" przy zbiegu ulic Legionów/Fabryczna. Rozpocznę cykl postacią jedną z najważniejszych w dziedzinie rock'n'roll to jest od ojca wszystkich DJ-ów amerykańskiego radia ALANA FREEDA w filmie fabularnym, biograficznympt "American Hot Wax"

Alan Freed (ur. 15 grudnia 1921 w Windber niedaleko Johnstown w Pensylwanii zm. 20 stycznia 1965 w Palm Springs) – znany również jako Moondog. Amerykański disc-jockey, który sławę na arenie międzynarodowej zyskał dzięki promowaniu afro-amerykańskiej muzyki rhythm and blues w amerykańskim i europejskim radiu. W 1951 jako pierwszy użył określenia rock and roll jako gatunku muzycznego. Jego kariera została jednak zniszczona przez skandal łapówkarski na początku 1960 roku (payola), który gwałtownie uderzył w przemysł rozrywkowy.W 1986 Alan Freed został wprowadzony do muzeum R&R w Cleavland (w stanie Ohio) Rock and Roll Hall of Fame.

Antoni Malewski

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza