środa, 4 października 2017

LEVEL UP AeSPe z MaxFloLabu. Nowy klip i pre-order płyty

Nowy album AeSPe, PER ASPERA AD ASTRA, 8.11. Na MaxFloSklep.pl trwa pre-order krążka. Fot. Kadr z klipu do singla LEVEL UP, źródło - MaxFloRecTV.

26 września do sieci trafił „Level up” reprezentanta inicjatywy MaxFloLab, AeSPe. Utwór i towarzyszący mu klip zwiastują album „Per aspera ad astra”. Na www.MaxFloSklep.pl trwa już pre-order płyty. Możemy liczyć w nim na niższą cenę, wysyłkę krążka na 2 dni przed premierą, pakiet wlep i autograf artysty

– To utwór na mocnym bicie, który słuchacz może odebrać jako zwykłe bragga. Chciałem w nim jednak zawrzeć przekaz, który towarzyszy całej płycie
– mówi o swoim najnowszym singlu AeSPe. – „Per aspera ad astra”, czyli „Przez ciernie do gwiazd”, to opowieść o tym, co działo się w moim życiu pomiędzy debiutem w MaxFloLabie z płytą „Dystopia” a dniem dzisiejszym. Bardzo dobrze przyjęta płyta pozwoliła mi uwierzyć i nabrać pewności siebie. To był czas, w którym przekonałem się, że osiągnięcie celu jest tym przyjemniejsze, im trudniejsza jest droga do jego realizacji. I nie ważne, czy chodzi o muzykę, czy o życie prywatne – tłumaczy.


Za realizację powyższego klipu odpowiada grupa Salty Skills Films. Produkcją bitu zajął się sam AeSPe. „Per aspera ad astra”, czyli „Przez ciernie do gwiazd”, będzie 2. płytą AeSPe wydaną w ramach inicjatywy MaxFloLab promującej artystów tych (póki co) mniej znanych, a zasługujących na uznanie szerokiego grona odbiorców. Będzie to jednocześnie 1. album rapera, jaki ukaże się w limitowanej wersji fizycznej. Na krążek trafi 14 premierowych utworów i 1 bonus track. Autorem większości bitów będzie sam AeSPe. Gościnnie pojawią się też znani i cenieni: DonDe, JazBrothers, Funky Fella czy Premier Arena. W wersji cyfrowej płyta w całości dostępna będzie na kanale MaxFloRecTV.

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz