czwartek, 26 stycznia 2017

Gwiazda WOŚP w Luton - toruńska grupa Half Light wydała właśnie nowy singiel zatytułowany "Neony"

Half Light podczas pobytu w Luton
„Neony” to drugi singiel promujący najnowszy album Half Light Elektrowstrząsy (2016). Piosenka dotyka problemu alienacji jednostki we współczesnym świecie. Człowiek zagubiony w wielkim, bijącym kolorami mieście nie potrafi odnaleźć harmonii i wewnętrznego spokoju. „Nie dla mnie ten świat” - wykrzykuje bohater utworu.


„Neony” (4:13) – muzyka: Krzysztof Janiszewski, Piotr Skrzypczyk, Krzysztof Marciniak, słowa: Krzysztof Janiszewski


7 października 2016 roku na polskim rynku muzycznym ukaże się płyta toruńskiego elektro-rockowego zespołu Half Light zatytułowana "Elektrowstrząsy". Zespół Half Light postawił na ambitną elektronikę, połączoną z wyrazistą, mocną gitarą i przejmującym głosem wokalisty. Płyta składa się z 12 kompozycji, które niosą przede wszystkim duży ładunek emocjonalny i energetyczny. Możemy spodziewać się również kilku nastrojowych kompozycji, pełnych piękna i wrażliwości. Warstwa literacka jest także interesującą, na albumie znajdują się erotyki, jak również treści publicystyczne a wręcz buntownicze! Płyta może trafić w gusta słuchaczy, którzy szukają niebanalnych brzmień, ciekawych tekstów oraz oryginalnych melodii. "Elektrowstrząsy" elektryzują, czasem porażają, zapraszają do refleksji. To muzyka pod wysokim napięciem!


Half Light podczas WOŚP w Luton (fot. Sławek Orwat)
Half Light powstał w 2009 roku i został nazwany przez niektórych dziennikarzy muzycznych polskim Depeche Mode! Grupa nagrała do tej pory 4 albumy, które cieszą się popularnością wśród miłośników elektronicznych brzmień.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz