sobota, 19 listopada 2016

Plac Kościuszki 17 - Cafe&Bar "IKA" w Tomaszowie Maz. sobota 19 listopada 2016 r godz.18.00 - Antoni Malewski zaprasza na kolejne wydanie "Herosów Rock'n'Rolla"

A to się narobiło!!! Rockendrollowe koło historii w Tomaszowie Mazowieckim zatoczyło potężnym łukiem - po Galerii ARKADY, SCh TOMY, Bar ALIBI, Restauracja ALABASTRO, O.K. TKACZ, Bar TYSKI - i trafiło do domu, w którym rozpętał się szalony Rock'n'Roll w naszym mieście, czyli do domu człowieka, który wywołał epidemię tego stylu - Wojtka "Szymona" Szymańskiego a więc na:

Plac Kościuszki 17 do Cafe&Bar "IKA" na sobotę 19 listopada 2016 r godz.18.00

Właśnie w tym dniu zapraszam na "Herosów Rock'n'Rolla" w nowym miejscu, gdzie to wszystko się zaczęło, na wspaniały koncert stylu Doo Wop (odmiana rhythm&bluesa powstała, tuż przed terminem Alana Freeda, rock'n'rollem w latach 1952/53), w którym wystapią najwspanialsze gwiazdy lat 50/60-tych jak Jerry Butler, The Platters, Frankie Lymon, The Regents, The Cadillacs, The Drupees, The Diamonds, Johnny Maestro i wiele, wiele innych gwiazd w najpiękniejszych przebojach świata, o czym zapewnia

Antoni Malewski

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz