piątek, 14 marca 2014

IVAR i LECHU zapraszają! 14-go marca w pubie ROCKY zagra KLAUDIA POSIŁA & DAREK „HRABIA” DUSZYŃSKI feat. IVAR

IVAR i LECHU zapraszają!
pub ROCKY na rogu ulic:
Gwiaździstej i Swobodnej
we Wrocławiu
14-03-14 piątek,godz. 21.00
wstęp wolny
KLAUDIA POSIŁA & DAREK 
„HRABIA” DUSZYŃSKI feat. IVAR
electric ballads & covers


Klaudia Posiła (vocal) - młoda, zdolna i niezwykle zakręcona na punkcie śpiewania osoba. Jej domeną są klimatyczne i liryczne ballady. Nie stroni również od coverowych klimatów. Podczas swojej muzycznej przygody otrzymała kilka nagród m.in w 2012 została wyrózniona nagrodą Prezydenta Miasta Wrocławia za wykonanie wraz z zespołem Red Carpet piosenki "Zielono mi" na gali konkursu piosenek Agnieszki Osieckiej "Wielka woda".


Od trzech miesięcy jest związana muzycznie z zespołem Supreme, a także Darkiem Duszyńskim, czego wynikiem jest niniejszy koncert stanowiący jej debiut w kameralnym składzie. W wykonaniu Klaudii usłyszymy m.in."Autumn leaves", "Fields of gold" czy "Smooth operator".

Darek Duszyński - pianista, muzyk sesyjny,twórca reklamówek. Grał z Grzegorzem Markowskim, Markiem Popowem, Wojtkiem Olszewskim, Maćkiem Marchewką, Bogdanem Tymoszukiem, Darkiem Biłykiem... Gra piano-bary, komponuje muzykę do reklam, uwielbia konwencję smooth. Pasjonuje się elektroniczną muzyką jazzową, poświęca się muzycznej pracy dydaktycznej. Na co dzień udziela się w zespole Supreme.  To skromny gentleman i nie chciał się więcej chwalić, choć ma czym :)


Ivar (guit.) - muzyk debiutujący w latach '80-tych. Na początku związany z grupą JACK BMI następnie FAIRPORT, a przede wszystkim prowadzący prawie do końca dekady zespół TEST FOBII,z którym wygrał w 1985 r. główną nagrodę na ówcześnie największym w demoludach festiwalu w JAROCINIE. Później występował jeszcze w dwóch formacjach lubelskich : FANDANGO i LOS FIEJOS. Obecnie muzyk ten głównie pojawia się gościnnie u boku różnych zaprzyjaźnionych formacji. Na licznych jam sessions oraz solo nagrywa muzykę ambientowo-ilustracyjną. Można jej posłuchać chociażby na wydanym w 2001 roku cd duetu SAHEL.Ponadto od lat organizuje liczne koncerty, współpracuje z wieloma klubami oraz udziela się jako rock'owy DJ.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza