wtorek, 18 marca 2014

17-go marca wybrzmi pierwsze tegoroczne notowanie Listy Przebojów Polisz Czart!W poniedziałek 17-go marca wybrzmi pierwsze tegoroczne notowanie Listy Przebojów Polisz Czart. Przez kilka ostatnich tygodni Ci z Was - którym zależało, aby Wasz ulubiony wykonawca zdobył szczyt naszej listy + wywiad na Muzycznej Podróży gratis, wysyłali swoje głosy i namawiali do tego wszystkich w domu i poza nim. W ostatnich dniach głosowania wywiązała się nie mająca dotychczas precedensu walka pomiędzy dwiema piosenkami, które jeszcze na niespełna tydzień przed upływem terminu miały identyczną liczbę zdobytych punktów. Wszystko rozstrzygnęło się w ostatnich kilkudziesięciu godzinach, a zwycięzcę tej niezwykłej rywalizacji oraz pozostałych 19 najlepszych Waszym zdaniem utworów usłyszycie

TYLKO z RADIA ALTER EGO!

Nie włączamy tego dnia Radia Verulam i nie dajcie się zmylić, gdyż podczas naszej nieobecności w Verulamie w czasie nadawania naszej audycji także będą emitowane polskie piosenki, które są tam zaprogramowane automatycznie, ale nie będzie to w żadnym wypadku nasza lista przebojów, którą tym razem usłyszycie tylko poprzez TEN LINK:


Rozpoczęcie programu jak zawsze o 21:00 w UK (22:00 w Polsce) i... przygotujcie sobie duuuuuuże ilości kawy (tej prawdziwej zwłaszcza!) bo ten program w Polsce zakończy się na pewno już po północy. Która godzina będzie wtedy u Norberta w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i u Małgosi w Singapurze, nie mam najmniejszego pojęcia, ale ufam, że oni wiedzą to najlepiej.

No i... to by było (jak mawiał profesor Jan Tadeusz Stanisławski) na tyle :-)

Pozdrawiam i zapraszam licznie
Wasz ulubiony (mam nadzieję) prowadzący

Lista i wywiad ze zwycięzcą pojawi się na blogu Muzyczna Podróż po emisji programu pod:
http://slawek-orwat.blogspot.co.uk/

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza