piątek, 13 września 2013

"Defilada" zapowiada nowe wydawnictwo grupy Johane's


JOHANE’S zaistniała na rynku muzycznym w 2009 r. Pierwszy singiel zespołu „Wszystko co w nas” pobił wszystkie rekordy na Liście Przebojów Radia WA-WA. Przez kolejnych 80 notowań utwór ten był w jej ścisłej czołówce! W Sylwestrowym wydaniu Listy Największych Przebojów Radia WA-WA piosenka ta zajęła bardzo wysokie 7 miejsce w stawce 30 najpopularniejszych przebojów roku 2009! Piosenki zespołu JOHANE’S weszły na wiele krajowych list przebojów i mają rzeszę wiernych fanów w całej Polsce i na świecie. Na You Tube jest grubo ponad 100 tys. wejść na kanał grupy! Na wiosnę 2011 zakończono nagrywanie pierwszego dużego albumu zespołu pt. „Skazani na miłość”. Płyta długogrająca zespołu JOHANE’S ukazała się na licencji firmy fonograficznej Fonografika 25-go września 2011. Aktualnie ruszyła w mediach promocja utworu „DEFILADA” zapowiadającego II album grupy na wiosnę 2014. Wszelkie dodatkowe informacje o zespole znajdują się na oficjalnej stronie grupy JOHANE’S

JANUSZ STASIAK – kompozytor wszystkich piosenek, gitarzysta i wokalista. Współpracował kompozytorsko z Turbo, Oddziałem Zamkniętym, Rezerwatem, Syndią i wielu innymi. Jako muzyk i wokalista w zespołach Korpus, Zander, Vena.

KINGA KERPERT - piękny głos, genialny słuch harmoniczny, i niepowtarzalna uroda! Debiut na profesjonalnej scenie!

TOMASZ JACKOWIAK – aranżacje i instrumenty klawiszowe. W Polsce grał w zespołach Syndia, Roxa, Virgin. Bardziej znany na rynku francuskim. Nagrywał z Youssou N'Dorem.

NAZIM ALIJEW - perkusja. Współpracował z Jackiem Skubikowskim, Krzysztofem Cugowskim, Grzegorzem Markowskim oraz zespołami TNT, Parkway, Syndia, Lester Kidson oraz muzykami z USA (Billy „Harp” Hamilton) i z Wielkiej Brytanii (Patsy Gamble)

JAROSŁAW BĄCZKOWSKI - gitara basowa. Grał w Joy Band, Alice, Lester Kidson, Crossroads.

PIOTR SZEWCZENKO – gitary, aranżacje. Współpracował studyjnie i koncertowo z EDYTĄ BARTOSIEWICZ. Jeden z najlepszych muzyków sesyjnych w Polsce.

PIOTR WIKTOROWSKI – gitara solowa. Grał w grupach Syndia, Roxa i wielu projektach studyjnych.

Gościnnie występują:
ARTUR MIKOŁAJSKI – instrumenty klawiszowe, organy Hammonda. Współpracował z Why Ducky?, Crossroads, Fever, Chajim

CHRISTOPHE VOIS'E – Instrumenty klawiszowe, fortepian, obój, waltornia. Dyrygent opery genewskiej, wykładał muzykę na Yale University.

RAFAŁ SĘDEK - gitary

PRZEMYSŁAW GNATOWSKI - gitarzysta bluesowy

1 komentarz:

  1. Super muza,pamietam początki johannesa,ta muzyka została wemnie i słucham jej każdego dnia.posłuchajcie a sami ocenicie co jest warta .pozdrawiam was johannes.Zb.W.

    OdpowiedzUsuń