poniedziałek, 16 września 2013

Nowy wokalista i premierowy utwór BREMENN - "Angels"!
Podczas ostatniego występu na festiwalu "Krasnystaw Rocks!" miała miejsce premiera najnowszego utworu formacji BREMENN zatytułowanego "Angels". Tego dnia, czyli 13 sierpnia, zespół po raz pierwszy od ponad roku nieaktywności scenicznej wystąpił w nowym składzie z frontmanem - wokalistą Krzysztofem Anulewiczem. "Angels" – utwór autorstwa Atka Radeja – gitarzysty i kompozytora zespołu BREMENN, jest początkiem poszukiwania nowego brzmienia, nad którym pracuje zespół z myślą o stworzeniu kolejnego albumu studyjnego. Nagranie video z premierowym utworem można zobaczyć tutaj - http://www.youtube.com/watch?v=uGPBak09XCs
Wiosną 2013 roku BREMENN wydał debiutancki album studyjny “Flowers Of Fall”. Zespół tworzy muzykę z gatunku industrial rock, pozostając praktycznie bezkonkurencyjnym na krajowym rynku. Odważnie kreuje własną wizję gatunku, nawiązując do dokonań takich wykonawców jak Rammstein, Rob Zombie, czy Marilyn Manson. Wizerunek sceniczny Bremenn podkreśla oryginalny charakter formacji z Lublina.

Na płytę “Flowers Of Fall”, która stanowi koncept-album trafiło 12 utworów:

1. Eyes On Me
2. Confused
3. Lies Won't Die
4. Alice
5. Flowers Of Fall
6. G-Sus 2006
7. Save Your Breath
8. My Veil
9. Beloved Measures
10. The Show
11. Single Idol
12. The Screen

Całość nagrano w studio FocusFog w Lublinie. Okładką i grafikami zajęły się Agnieszka Kliczka i Aleksandra Burska. Płyta jest dostępna na całym świecie za pośrednictwem serwisów iTunes, Amazon, Deezer, Spotify, Soundpark lub bezpośrednio na stronie zespołu.


Wywiad dla Magazynu Gitarzysta

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz