piątek, 13 września 2013

12-go września premiera teledysku do utworu “Silence” promującego album "Private Ghetto" grupy Animations. 15-go września koncert w Krakowie!

Zespół Animations zakończył prace nad trzecim albumem zatytułowanym “Private Ghetto”. Płyta pojawi się w dystrybucji cyfrowej za pośrednictwem wszystkich największych dostawców cyfrowej muzyki 15 lipca 2013 roku" (czyli w dniu kolejnego wydania Listy Przebojów Polisz Czart!) Ponadto album zostanie udostępniony w całości w kanale YouTube zespołu w postaci specjalnie przygotowanego filmu. Wersja CD oraz najprawdopodobniej kolekcjonerskie wydanie winylowe pojawią się w dystrybucji nieco później.


 

Pierwszy koncert po premierze płyty ANIMATONS zagra już w niedzielę, 15 września w Krakowskim klubie Lizard King

ANIMATIONS + Coffinfish + Stuck In Haze
Kraków, Lizard King
ul. Św.Tomasza 11A
start – 20:00
bilety – 10 zł

"Chcemy, żeby muzyka, która znalazła się na Private Ghetto jak najprędzej trafiła do uszu fanów, stąd decyzja o wcześniejszej cyfrowej premierze albumu. Zdecydowaliśmy również o udostępnieniu albumu za darmo na YouTube i to w niespotykanej dotąd na polskim rynku postaci. Jakiej? To okaże się już 15 lipca!" - mówią członkowie zespołu.

Private Ghetto to wynik ponad rocznej pracy w studio. Trzeci album zespołu, który jest również swego rodzaju trzecim debiutem, bo pierwszym z Frantzem Wołochem - nowym wokalistą, oraz pierwszym tak odważnym zwrotem stylistycznym. Na płycie ostatecznie znalazło się czternaście utworów, z których trzy stanowią interludia pomiędzy pozostałymi jedenastoma piosenkami. Tracklista prezentuje się następująco:
1. Mellah
2. Morality Failed
3. Silence
4. My Private Ghetto
5. Dawn The Day Before
6. We Are...
7. Generation Zero
8. Internal Chaos
9. Crystal Lies
10. Thieves of Dreams
11. Epiphany
12. Mea Culpa?
13. Wrath
14. halleM

Zespół przygotował także zwiastun albumu, który jest również krótką dokumentacją procesu powstawania płyty. Można go zobaczyć na kanale YouTube zespołu pod tym adresem:


Więcej informacji:  

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza