piątek, 4 lipca 2014

Nowa EP'ka zespołu Great Line

Przedstawiamy Państwu pierwszy singiel debiutantów z Great Line pt. „Dziewczyna Made in Poland”. Jest to rockowy utwór z pozytywnym tekstem w sam raz na obecne lato.

Zespół powstał jesienią 2010 roku podczas gdy dwaj przyjaciele: Kamil Kubica (bas) i Tomek Breguła (perkusja) rozpoczęli poszukiwania kompanów do wspólnego muzykowania. Start nie był zbyt owocny, ponieważ ciągłe poszukiwania nie przynosiły większych efektów, jednak upór i narastająca chęć skompletowania fajnej paczki przyniosła zamierzony efekt. Do zespołu dołączył Dawid Nagiet (wokalista). Chłopak od razu „poczuł blues'a” i wykazał się ogromną chęcią do robienia muzyki. Poszukiwania były kontynuowane aż do czasu znalezienia dobrego gitarzysty solowego. Długo nie trzeba było czekać, gdyż do zespołu zgłosił się Piotrek Nowakowski. Skład został domknięty przez Adriana Ślęzoka, który zasiadł za instrumentami klawiszowymi. 


Wspólna zabawa z tworzenia muzyki i koncertowania przyniosła pierwsze sukcesy. Jednym z największych jest występ na scenie programu Must Be The Music - Tylko Muzyka emitowanego w telewizji Polsat oraz wyróżnienie podczas lokalnego festivalu ParkRock.
 
www.mjmmusic.pl
Pełni pozytywnej werwy zespół przygotował EP’kę składającą się z 5 utworów, na której starają się przekazać ludziom to, co mają głęboko w swoim sercu, czyli niesamowity temperament, energie i dobrą zabawę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz