piątek, 18 lipca 2014

Nie masz dema nagranego? Zrób je dobrze u Remiego!

Remi Juskiewicz urodził się w Zgorzelcu. Szkołę podstawową i średnią ukończył w Inowrocławiu. Równolegle uczęszczał do Państwowej Szkoły Muzycznej 1. Stopnia w Inowrocławiu, którą ukończył w klasie akordeonu. Próbował kontynuować swoją edukację muzyczną w Państwowej Szkole Muzycznej 2. Stopnia w Inowrocławiu w klasie puzonu, ale zakończyło się to po drugim roku nauki niepowodzeniem. To zdarzenie nie przeszkodziło mu jednak z pasją używać elektronicznie wygenerowanego puzonu w wielu aranżacjach Tottus Tuus - dziś już nieistniejącego, jednego z najbardziej znaczących zespołów polskiego Londynu. W latach 80' Remi był instruktorem muzycznym w domu kultury oraz muzykiem w kilku lokalnych zespołach (między innymi zrealizował teledysk z zespołem YA, z którym koncertował w Polsce i zagranicą). Wystąpił też z zespołem SHE na jednym z festiwali w Jarocinie). Z międzynarodową formacją Jitter nagrał w Londynie piosenkę, która ukazała się na prestiżowej kompilacji Piotra Kaczkowskiego Mini Max. Grupa Tottus Tuus wystąpiła wielokrotnie podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (Luton i Londyn) oraz jako support zespołu Lady Pank w londyńskiej Sheperd's Bush Empire w roku 2010. To właśnie Remi jest odpowiedzialny za doskonałą jakość nagrań tej grupy, które zrealizowane w studio domowym, dzięki jego sprzętowi i umiejętnościom, dorównują poziomem i brzmieniem nagraniom studyjnym wielu topowych kapel. W Tottus Tuus grał na gitarze. Od ponad roku czyni to samo w Blueberry Bush, który powołał do życia wraz z ostatnim składem Tottuz Tuus (za wyjątkiem wokalisty i basisty) i w którym także jest autorem piosenek. Blueberry Bush przebojem wdarł się do ścisłej czołówki polskich zespołów rockowych UK. Formacja ta poza niekwestionowanym profesjonalizmem instrumentalistów wyróżnia się także obecnością charyzmatycznej wokalistki Mercedes rodem z gorącej Hiszpanii.

Niedawno Remi stworzył specjalną stronę internetową:Na stronie możemy znaleźć nastephttp://remi-studio.com/ującą propozycję:
Lubisz śpiewać i chcesz niedrogo nagrać swoje pierwsze demo ?
Przeraża Cię perspektywa nagrywania w dużym studiu nagrań ?
Nie masz podkładu do piosenki, którą chciałbyś/chciałabyś nagrać ?

Oto rozwiązanie.
...Zapraszam Cię do domowego studia nagrań, gdzie pracuje się w miłej, ciepłej atmosferze, bez stresu i napięć. Nagrania odbywają się, pod okiem i uchem, muzyka, wokalisty, zajmującego się na co dzień również swoimi własnymi projektami muzycznymi. 

Zachęcam wszystkich artystów - tych początkujących oraz tych, którzy już mają dorobek, ale chcieliby go zsrejestrować z gwarancja dobrej jakości technicznej. Być może własnie te nagrania będą w przyszłości brały udział w propozycjach do Listy Przebojów Polisz czart, a kto wie... byc może nawet zdobędą jej szczyt.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz