piątek, 10 maja 2013

Klub Muzyczny PROGRESJA zaprasza na majowe koncerty


Po dwóch intensywnych miesiącach przyszedł czas na lekkie zwolnienie tempa. Po raz kolejny opuszczamy mury Progresji aby do spółki z MMP ugościć Diamentowego Króla w Hali na Kole (29 maja). Domowe propozycje przedstawiają się nie mniej ciekawie i możemy je określić mianem 'powroty':
12 maja po półtorarocznej przerwie zawita do nas gwiazda japońskiej sceny visual kei - grupa Plunklock. W następnym tygodniu gościć będziemy Greków z Septicflesh - po ubiegłorocznym występie na Metalfeście w Jaworznie, powrócą do Polski na dwa klubowe występy w towarzystwie Fleshgod Apocalypse (witamy ponownie), Carach Angren i Descending. Ostatnia majowa propozycja, to również stały gość naszego klubu - włoska formacja The Watch - tribute band specjalizujący się w twórczości Genesis. 
24 maja wystąpią z programem "Seconds Out". Jeśli chodzi o krajową scenę to 11 maja na koncercie w hołdzie Iron Maiden usłyszymy polskich artystów wykonujących utwory z repertuaru Żelaznej Dziewicy. Natomiast 17 maja odbędzie się wielki finał cyklu “Otwarte Wtorki z NuPlays”. Zapraszamy!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza