poniedziałek, 27 maja 2013

27-go maja londyńska grupa VOLUMEYES gościć będzie w studio Polisz Czart!!!Volumeyes to wybuchowa mieszanka muzycznych osobowości z pozytywną energią, która rozgrzewa serca londyńczyków. Zespół powstał w lipcu 2011 w zachodnim Londynie, gdzie regularnie koncertuje. Muzyka przez nich tworzona to rock wzbogacony o skoczne elementy ska z pikantnym dodatkiem punka.


Liderka Kasia to charyzmatyczna wokalistka z lekko teatralnym, aczkolwiek rebelianckim stylem. Darek to gitarzysta za którym stoją lata doświadczenia i wielka muzyczna pasja. Hipnotyzuje on swoim brzmieniem. Za różnorodności oraz całą energią Volumeyes stoi Damian. To właśnie skoczne rytmy porywaja tak wiele serc. Niedawno do zespołu dołączył nowy basista. Sylwek swoim wariackim graniem świetnie spaja Volumeyes w jedną, nierozłączną całość.

Spotkanie z Volumeyes rzed koncertem Rejestracji w LondynieZespół ma na swoim koncie EP pt Volumeyes, dostępną na iTunes. W chwili obecnej muzycy pracują nad pierwszym Longplayem oraz występują regularnie na londyńskiej scenie, część nowego materiału można było posłuchać choćby na XXI Finale WOŚP w londyńskiej Scali - jednej z najbardziej znanych sal koncertowych.

http://www.volumeyes.net
http://www.facebook.com/volumeyes


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza