czwartek, 22 marca 2018

Znamy okładkę i tracklistę krążka Bob One'a i Bas Tajpana

Bob One x Bas Tajpan ujawniają trackliste i okładkę mixtape'u! Fot. Dominik Zachariasz

W piątek, 23.03, premierę będzie miał mixtape Po swojemu Bob One'a x Bas Tajpana. Na MaxFloRecTV 13 marca trafiła jego kolejna odsłona – utwór „Na siebie liczę”. Równolegle artyści ujawnili też listę wszystkich numerów z nadchodzącego wydawnictwa oraz jego okładkę. Na mixtape'ie „Po swojemu” znajdzie się 10 premierowych utworów, za których produkcję odpowiada Bob One. Wśród nich pojawią się dotychczasowe single: „Jakby już nie miało być jutra”, „Po swojemu”, „Wyżej” i „Na papierze”. Na trackliście nie zabraknie również dzisiejszej nowości pt. „Na siebie liczę”.


16.03, w serwisie TIDAL wystartował ekskluzywny pre-stream mixtape'u „Po swojemu”. Oficjalna premiera wydawnictwa odbędzie się 23.03. Krążek dostępny będzie wyłącznie w wersji cyfrowej w największych serwisach streamingowych i w sklepach z e-muzyką, a także na www.MaxFloSklep.pl Jego wydawcą będzie MaxFloRec.

Pełna tracklista Po swojemu:

1. Na papierze
2. Po swojemu
3. Jakby już nie miało być jutra
4. Na siebie liczę
5. Wiesz jak jest
6. Nie śpij
7. Odbij
8. Zabierz
9. Wyżej
10. Naprawdę

Bob One x Bas Tajpan zdradzają, że to nie koniec niespodzianek związanych z ich wspólnym projektem. Już na dniach ukazać ma się wideoklip z udziałem wyjątkowego gościa. Aby nie przegapić tej premiery, najlepiej śledźcie nasz serwis i www.MaxFlo.pl

Tekst: Anna Grabowska (MaxFloRec)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz