środa, 28 marca 2018

Tomasz Wybranowski - Muzyczna Polska Tygodniówka Radia WNET: 17. Aukcja Sztuki Młodej – 27 marca 19:30 warszawska Pragaleria ul. Stalowa 3 Gość: Mikołaj Konopacki

Mirella Stern Jak kochać – to na zabój, dyptyk
W Muzycznej Polskiej Tygodniówce WNET gościł Mikołaj Konopacki, dyrektor warszawskiej Pragalerii, gdzie we wtorek odbędzie się już 17. Aukcja Sztuki Młodej. 

Organizatorzy aukcji zapraszają także na showroom kolekcjonerski, w trakcie którego omówić można z ekspertami nie tylko ofertę katalogową, ale także porozmawiać o sztuce, inwestowaniu lub strategii budowania kolekcji. Showroom kolekcjonerski odbędzie się w najbliższą sobotę i niedzielę, czyli 24 i 25 marca 2018 roku. W tych dniach galeria będzie czynna w godzinach od 12.00 do 18.00.

– Zachęcamy do zapoznania się z ofertą aukcyjną i uczestniczenia w licytacji. Ci z Państwa, którzy nie będą mogli z nami być osobiście, mogą składać zlecenia telefoniczne lub limity licytacyjne. Służą do tego specjalne przyciski przy wszystkich pozycjach w katalogu aukcyjnym. Rekomendujemy także możliwość licytacji on-line w czasie rzeczywistym na platformie internetowej onebid.pl – powiedział Radiu WNET Mikołaj Konopacki.


Ewelina Kołakowska
161817145, 2018 olej, płótno,130x100cm,sygn.na odwrocie
Ekscytujący jest WIRTUALNY SPACER po wystawie przedaukcyjnej. Czytelnicy i Słuchacze Radia WNET znajdą go tutaj Jak podkreśla Mikołaj Konopacki, wirtualne zwiedzanie daje możliwość zobaczenia prac w przestrzeni galeryjnej, bez konieczności oglądania wystawy na żywo:

-Świetnie też służy przypomnieniu ekspozycji i pracy tym z Państwa, którzy wcześniej odwiedzili nas osobiście. Do zobaczenia!

Licytacje rozpoczynają się od kwoty 500 zł. W gronie artystów, których prace będzie można nabyć, Ewelina Kołakowska, Mirella Stern, Mariusz Robert Drabarek czy Piotr Bubak. Zapis całej rozmowy z Mikołajem Konopackim znajduje się pod:

https://www.mixcloud.com/tomaszwybranowski/zaproszenie-do-warszawskiej-pragalerii-17-aukcja-sztuki-m%C5%82odej-27-marca-2018-r/

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza