poniedziałek, 5 lutego 2018

5 lutego w Hard Rock Pubie Pamela wystąpi Maciej Balcar z zespołem

fot. Agata Jankowska
"Jak co roku w okresie zimowym wraz ze swoimi wybitnymi muzykami wyruszam w muzyczną podróż po Polsce. Podczas tegorocznej, ósmej już trasy, odwiedzimy 16 miejscowości. Jednym z miast na trasie będzie Toruń. Już 5 lutego o godzinie 19:00 zawitamy do Hard Rock Pubu Pamela. Równo rok temu ukazała się moja najnowsza płyta "ZNAKI". Będzie ją można usłyszeć na tym koncercie w wersjach akustycznych, ale oczywiście nie zabraknie również utworów z moich poprzednich albumów. Pojawią się także zupełnie nowe utwory, zapowiadające mój kolejny krążek, który swoją premierę będzie miał w 2019 roku.Wszystkich fanów akustycznego grania serdecznie zapraszam na to wydarzenie. Bądźcie z nami!!! Pozdrawiam". 
Maciek Balcar wraz z zespołem.

W poniedziałek (5.02.2018) w Hard Rock Pubie Pamela wystąpi Maciej Balcar z zespołem. Bilety w cenie: 35 zł (przedsprzedaż) oraz 45 zł (w dniu koncertu) dostępne są w klubie (Toruń. ul. Legionów 36). Można je również zarezerwować pisząc na adres mailowy hrppamela@gmail.com i po uprzedniej wpłacie na konto odebrać przed koncertem. Ilość biletów jest ściśle limitowana. Ósma zima przed nami, podczas której Maciek Balcara wraz ze swoimi wybitnymi muzykami ruszy w wielką podróż po Polsce! 
Tradycyjnie, w ramach zimowych ferii, artysta pokaże swoją solową odsłonę, a w 2018 będzie to, melodyjne akustyczne granie, tak dobrze znane słuchaczom Maćka. Jego mocno podszyte folkiem kompozycje mają się nijak do stereotypowego wyobrażenia o tzw. męskiej muzyce, ale na scenie sprawdza się świetnie. Przepełnia je nostalgia, poetycki dramatyzm, plamy klawiszy i pełen emocji wokal artysty. Dzięki utalentowanym muzykom, współpracującym z artystą, słuchacze będą świadkami prawdziwej muzycznej uczty, która na długo pozostanie w ich pamięci. Na scenie będziemy mogli zobaczyć:

fot. Agata Jankowska
Jan Gałach (skrzypce) – multiinstrumentalista, grający gościnnie z zespołem Dżem, Leszkiem Winderem, a również w swoim autorskim zespole Jan Gałach Band, Krzysztof „Flipper” Krupa (instrumenty perkusyjne) – występuje wraz z Anią Wyszkoni, Maciej Mąka (gitary) – na co dzień grający z Agnieszką Chylińską, Ryszardem Rynkowskim czy Edytą Górniak, Piotr „Quentin” Wojtanowski (gitary basowe) – na stałe współpracuje z Renatą Przemyk.


Maciek i jego towarzysze są już znani z tego, że dostarczają publiczności całą paletę nastrojów i emocji, efektownych instrumentalnych wybuchów i ulotnych wyciszeń. Z początkiem roku muzyk będzie kontynuował promocję swojego piątego albumu "Znaki", niemniej dzięki akustycznym aranżacją utworów, tak dobrze już znanym publiczności, słuchacze będą mieli możliwość odkryć je na nowo i można mieć pewność, że balcarowy band jeszcze nie raz wszystkich zaskoczy.Trasy Balcara są niezwykle rzadkimi przedsięwzięciami na polskiej scenie muzycznej, artysta jako jeden z nielicznych organizuje swoje koncerty dzień po dniu, przez prawie miesiąc – a na każdym z nich, niezależnie od dnia tygodnia zbiera rzeszę fanów. W ramach tego wydarzenia Maciek odwiedzi 17 miejscowości, a start już 26 stycznia 2018r. Wszystkie niezbędne informacje o Maćku oraz o zaplanowanej trasie koncertowej można znaleźć na oficjalnej stronie artysty: www.maciekbalcar.com.pl
fot. Agata Jankowska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz