poniedziałek, 26 lutego 2018

Grzegorz Kowalczyk - Relacja z koncertu projektów Eder, Lustro i Yanish 26 lutego w toruńskim HRP Pamela


Yanish

W 2018 roku, szczególnym ze względu na 20. urodziny klubu, Hard Rock Pub Pamela zainicjował serię koncertów w formule przeglądu. W trakcie cyklu występów, noszącego wspólną nazwę HRPP Rocks, do tego czasu zagrały grupy: Eklektik, Ave, Lustro, Eder oraz Yanish. W najbliższym czasie wystąpią zespoły: The Moon oraz Kwadra. HRPP Rocks jest wspólną inicjatywą Hard Rock Pubu Pamela oraz programu telewizyjnego Muzyczny Kram. O drugim wydarzeniu z tego cyklu opowiada gitarzysta zespołu Lustro - Grzegorz Kowalczyk: 
Lustro
"Hard Rock Pub Pamela, w którym mieliśmy przyjemność zagrać po raz pierwszy, zrobił na mnie wielkie wrażenie. Zarówno klimat jaki zastaliśmy po przybyciu, jak i w czasie samego koncertu. Historia klubu, jego tradycje w połączeniu z bardzo ciepłym przyjęciem publiczności sprawiły, że na pewno na długo zapamiętam tę wyjątkową urodzinową imprezę. Za to gorące przyjęcie serdecznie dziękuję w imieniu wszystkich chłopaków z kapeli. Oczywiście również podziękowania dla organizatorów za zaproszenie. Myślę, że z naszej strony również nie brakowało żaru i daliśmy spektakl z powerem jak na rock’n’rollowy jubileusz przystało. Z resztą nie zwykliśmy się nigdy oszczędzać, więc tak było i tym razem. Bardzo miło było dzielić scenę z młodszymi kolegami z kapeli EDER oraz posłuchać w nowej odsłonie, pod nazwą YANISH, naszego starego przyjaciela - Krzyśka Janiszewskiego. Podsumowując, uważam że było jak trzeba: pot lał się strumieniem, dźwięk decybelem a rock’n’roll wisiał w powietrzu. Tak jak na urodziny Hard Rock Pubu Pamela przystało.

Eder
Jeszcze raz serdecznie dziękuję organizatorom za zaproszenie, kapelom EDER i YANISH za przemiłe towarzystwo i przede wszystkim przybyłym za ciepłe przyjęcie naszych dźwięków i przekazu. Wierzymy, że jeszcze się w PAMELI spotkamy, a jej samej czyli PAMELI, życzymy następnych dwudziestek !"

Grzegorz Kowalczyk (Lustro)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz