piątek, 6 listopada 2015

KaAtaKilla & Nutshell & Mith w legendarnym klubie Fugazi

Panie i Panowie, chłopcy i dziewczęta niezmiernie miło nam poinformować, że w najbliższy piątek 6.11.2015r. do klubu Fugazi przy ul. Mińskiej 65 w Warszawie zawita tegoroczny półfinalista Eliminacji do Przystanku Woodstock czyli zespół KaAtaKilla! Jako support zagrają zespoły Nutshell oraz Mith.

Koncerty rozpoczną się o godz. 20:00. Bilety w cenie 15 zł już w sprzedaży.

KATAKILLA
https://www.facebook.com/kaatakilla
https://pl.wikipedia.org/wiki/Kaatakilla

KaAtaKilla to zespół wykonujący muzykę rock i hard rock z elementami metalu. Zespół został założony w 2006 roku w Łodzi przez Tomasza "Goljasza" Goljaszewskiego (byłego basistę zespołu Hunter) i Łukasza "Różala" Różalskiego (byłego gitarzystę grupy Soul That’s Ill). W roku 2009 zespół wydał płytę "Granica cienia". W 2011 roku KaAtaKilla zajęła III miejsce w kategorii Debiut Roku w plebiscycie Magazynu Gitarzysta. W maju 2014 roku grupa wydała płytę pt. "Zawrzeszczeć ciszę". W marcu 2015 roku jury (Małgorzata Kaczmarek, Jerzy Owsiak, Andrzej Puczyński, Krzysztof Dobies oraz Tomasz Kasprzyk) wybrało KaAtaKillę do półfinału w ramach eliminacji do Przystanku Woodstock 2015. Kilka dni temu zespół wypuścił do sieci klip do tytułowego numeru z ich drugiej płyty pt. "Zawrzeszczeć ciszę". Oto i on:NUTSHELL
https://www.facebook.com/NutshellZespol

Początki pochodzącego z Ozimka zespołu sięgają roku 2004. W roku 2006 powstaje pierwsze DEMO, które otwiera drzwi do intensywnego koncertowania zarówno w klubach jak i na festiwalach takich jak HUNTER FEST. W roku 2010 NUTSHELL nagrywa debiutancką płytę zatytułowaną „EMOCJE”. Rok 2011 to przede wszystkim sukces związany z wygraniem konkursu „POKAŻ SWÓJ TELEDYSK”, organizowanym przez Jurka Owsiaka oraz portal Fabryka Zespołów. Zwycięzcą w opinii jury okazał się teledysk NUTSHELL do utworu EMOCJE. 04.08.2011 - NUTSHELL występuje na XVII PRZYSTANKU WOODSTOCK jako laureat konkursu „Pokaż swój Teledysk”. W roku 2012 po licznych koncertach (około 200), wielu zmianach w składzie, następuje rozpad zespołu i zakończenie działalności. Na początku 2014 roku zespół wznawia działalność i energicznie przystępuje do pracy nad nowym materiałem. Jeszcze pod koniec tego samego roku, NUTSHELL wchodzi do studia i pod okiem producenta Przemysława „Perły” Wejmanna, rejestruje materiał na najnowszy album. W lutym 2015 roku NUTSHELL wydaje płytę „BLADY RÓŻ”.

Nawiązując współpracę z zespołem HUNTER, zespół NUTSHELL wyrusza we wspólną trasę koncertową z okazji XXX-lecia zespołu HUNTER obejmującą największe kluby w Polsce, celem promowania najnowszego wydawnictwa.

MITH
https://www.facebook.com/mithband

Mith to młody warszawski zespół. Na tle klarownej kanonady basowo-perkusyjnej wybrzmiewa przemyślane, ostre brzmienie gitary oraz głęboki i mocny damski wokal - to Mith, młody warszawski zespół, który gra hard rocka, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Starają się wkładać w muzykę jak najwięcej energii i pasji, dzięki którym jesteśmy współpracującym jednym organizmem. Występowali na wielu mniejszych i większych festiwalach, takich jak UFO, Czacki Second Stage i Dni Ursynowa. W grudniu 2014 wydali czteroutworową EPkę.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza