niedziela, 8 listopada 2015

Stary Maneż – Nowy klub muzyczny w Gdańsku. Zapowiedzi koncertów Zbigniewa Wodeckiego, Mitch & Mitch, Marianne Faithfull, Fisha, Moyi Brennan, Adama Makowicza, Sławka Jaskułke, Adama Bałdycha i Grzecha Piotrowskiego

W pierwszej tercji październiku 2015 roku swoje podwoje udostępni nowy gdański klub muzyczny „Stary Maneż”, który powstał w ramach perspektywicznego projektu kulturalnego „Garnizonu Kultury”. Mieści się on w centrum Gdańska-Wrzeszcza w odrestaurowanym budynku starej ujeżdżalni - stąd nazwa. Obiekt jest wzorcowym przykładem rewitalizacji historycznych budowli, w których tradycja łączy się z nowoczesnością, a ich pierwotne funkcje dostosowane zostały do współczesnych potrzeb.  Klub „Stary Maneż” jest nowoczesnym, wielofunkcyjnym obiektem kulturalnym. Obok mini browaru, kawiarni i wine baru znajduje się sala koncertowo-widowiskowa mogąca pomieścić od 600 do 1.500 gości. Wyposażono ją w supernowoczesny sprzęt nagłośnieniowy i oświetlenie, spełniające wymagania największych gwiazd. Jej widownię, którą można dowolnie konfigurować.


Zamierzeniem twórców klubu „Stary Maneż” jest stworzenie przyjaznego, tętniącego życiem miejsca, które z jednej strony sprzyjać będzie integracji okolicznych mieszkańców, z drugiej przyciągać będzie zarówno twórców, jak i ludzi ciekawych otaczającego ich świata. Podstawowym kryterium doboru repertuaru jest, jakość i walory estetyczne. Na początku program klubu „Stary Maneż” składa się przede wszystkim z bardzo różnych stylistycznie koncertów, po czym stopniowo rozbudowany on będzie o spektakle teatralne, przeglądy filmowe, wystawy, spotkania autorskie i warsztaty artystyczne oraz inne działania o charakterze edukacyjnym. Od nowego roku rezydentem klubu będzie Bałtycka Filharmonia Młodych, która będzie tam koncertować. Do końca roku w klubie „Stary Maneż” gościć będą gwiazdy światowego formatu: Marianne Faithfull, Fish i Moya Brennan oraz wybitni przedstawiciele polskiego jazzu, pianiści: Adam Makowicz i Sławek Jaskułke, skrzypek Adam Bałdych oraz saksofonista Grzech Piotrowski


ZBIGNIEW WODECKI WITH MITCH & MITCH ORCHESTRA AND CHOIR - WYJĄTKOWY KONCERT NA OTWARCIE KLUBU STARY MANEŻ W GDAŃSKIM WRZESZCZU 

fot. Michał Murawski

Dwa odległe światy w jednym projekcie muzycznym. Zbigniew Wodecki oraz Mitch & Mitch wystąpią na koncercie inaugurującym działalność Starego Maneżu we wrzeszczańskim Garnizonie Kultury.

Zbigniewa Wodeckiego nikomu przedstawiać nie trzeba. Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych artystów polskiej sceny muzycznej. Sławę zapewnił sobie popularnymi piosenkami „Chałupy welcome to” oraz „Pszczółką Mają”. Swoją karierę solową rozpoczął od wydania w 1976 roku albumu Zbigniew Wodecki. Płyta ta przeszła bez echa, aż do momentu kiedy po 40 latach od premiery, wpadła w ręce zespołu Mitch & Mitch.

Mitch & Mitch to nie tylko zespół. To zdecydowanie najciekawsze muzyczne zjawisko ostatniej dekady. Energia, poczucie humoru, oryginalne kompozycje i wspaniałe instrumentarium sprawiają, że koncerty dziewięcioosobowego combo to prawdziwa muzyczna uczta. Działający od 2002 roku skład, który od duetu rozwinął się w nonet, zadebiutował w 2003 roku płytą „Luv Yer Country”, której styl sami określili jako country&eastern.

fot. Michał Murawski
Ich wspólny projekt 1976: A Space Odyssey okazał się spektakularnym sukcesem. Wydany  w tym roku album zachwyca publiczność w każdym wieku i o różnych upodobaniach muzycznych. Świeże aranżacje tchnęły w debiutanckie piosenki Wodeckiego nowe życie, nie pozbawiając ich klimatu lat 70. Świeżość i radość Mitchów wyczuwalna w każdej kompozycji ożywiły utwory Wodeckiego i nadały im nowy ton.

„Gdy zaczynasz się bawić muzyką, wtedy jesteś artystą. Jeśli nie umiesz się bawić, jesteś rzemieślnikiem. Ich zabawa z materiałem muzycznym podnosiła walor tej muzyki. Wyciągnęli z tej płyty wszystkie radosne momenty, o których ja w ten sposób nie myślałem. Oni wyciągnęli z tego radość” - mówił Zbigniew Wodecki w rozmowie z Gazetą Wyborczą.

Album 1976: A Space Odyssey nagrany został w wytwórni Lado ABC, której współzałożycielami
są Mitch & Mitch.

Muzycy, którzy dwa lata temu podczas Off Festivalu uwiedli zgromadzoną w Katowicach publiczność, przyjadą do Gdańska, aby zainaugurować pierwszy sezon artystyczny Starego Maneżu. Klub powstał w ramach Garnizonu Kultury – położonego w dzielnicy Wrzeszcz centrum kultury i rozrywki, które swoim rozmachem (ponad 12 tys. m2 powierzchni poddanej rewitalizacji) imponuje w skali kraju.

„W Starym Maneżu chcemy prezentować wyjątkowe projekty; to miejsce ma być źródłem artystycznych i estetycznych odkryć, angażować i pozytywnie zaskakiwać, integrować i budować pozytywne relacje międzypokoleniowe, dlatego też na otwarcie wybraliśmy projekt Zbigniewa Wodeckiego z Mitch & Mitch” – mówi Justyna Glazar z zespołu Starego Maneża. 

Stary Maneż (fot. Rafał Mielczarek)


10 października 2015 (sobota) godz. 20.00
STARY MANEŻ, Garnizon ul. Słowackiego 23, Gdańsk Wrzeszcz

BILETY:
80 PLN - miejsca stojące do 10.09.2015 lub do wyczerpania biletów
100 PLN - miejsca stojące
120 PLN - miejsca stojące w dniu koncertu

Bilety do nabycia on-line na www.starymanez.pl

Zapowiedzi kolejnych koncertów:

25 października 2015 - MARIANNE FAITHFULL

Wybitna artystka, upadły anioł lat 60., której skomplikowanym życiorysem można by obdzielić niejedną gwiazdę. Znakomita aktorka i właścicielka „najpiękniej zniszczonego głosu”. Arystokratka, która złamała serce Micka Jaggera, a dzisiaj współpracuje z artystami tej miary, co: Nick Cave, PJ Harvey, Beck, Jervis Cocker, David Bowie, Tom Waits, Elton John, Leonard Cohen, Roger Waters, Metallica czy Soffi Coppola, Robert Wilson. Koncert odbędzie się w ramach trasy promującej wydany w ubiegłym roku CD „Give My Love To London”.

08 listopada 2015 - FISH

Współtwórca sukcesów grupy Marillion. Jeden z najbardziej znanych wokalistów rocka. Muzyk, który z powodzeniem przeciwstawił się dyktatowi światowego show biznesu. Artysta, który w swej długiej karierze nagrał 50 albumów, a teraz, w 30. rocznicę wydania kultowej płyty „Misplaced Childhood”, postanowił odtworzyć na scenie jej repertuar, wzbogacając go o liczne przeboje z okresu solowej działalności. Wedle niepotwierdzonych informacji jest to ostatnia jego trasa koncertowa

12 grudnia 2015 - MOYA BRENNAN

Głos legendarnej grupy Clannad, która obok U2 została oficjalnie uznana za irlandzkie dobro narodowe. Wokalistka, której głos słyszeliśmy w każdym odcinku serialu „Robin z Sherwood”. Artystka, która od ćwierć wieku, poza działalnością w zespole, z powodzeniem kontynuuje karierę solową. Tym razem wystąpi, wykonując najsłynniejsze irlandzkie i światowe kolędy oraz największe przeboje The Clannad.

16 października 2015 - SŁAWEK JASKUŁKE

Wybitny pianista jazzowy, który zawsze chadza swoimi ścieżkami. Artysta równie dobrze czujący się w towarzystwie wielkiej orkiestry symfonicznej, elektrycznego zespołu fushion, jak i małych, akustycznych składów swingowych. Twórca głośnego projektu „Chopin na 5 fortepianów” i wieloletni muzyczny partner Zbigniewa Namysłowskiego. W Starym Maneżu będzie promował swoją najnowszą płytę „Sea”
.


17 października 2015 - ADAM MAKOWICZ

Legenda światowej pianistyki jazzowej. Jeden z najwybitniejszych polskich artystów, który jako pierwszy zrobił karierę w ojczyźnie jazzu, Stanach Zjednoczonych. Karierę zaczynał w Krakowie, u boku Tomasza Stańko, a obecnie od lat mieszka w Nowym Jorku, gdzie grywa w najsłynniejszych salach koncertowych, z najlepszymi orkiestrami i najwybitniejszymi muzykami świata. W Starym Maneżu wystąpi solo oraz z Bałtycką Filharmonią Młodych.
21 października 2015 ADAM BAŁDYCH & HELGE LIEN TRIO

Niespełna 30-letni instrumentalista, zaliczany już do grona najwybitniejszych jazzowych skrzypków świata. Artysta łamiący wszelkie kanony wiolinistyki, który na nowo definiuje możliwości tego instrumentu i zaciera granice między jazzem a muzyką klasyczną. Muzyk częściej występujący za granicą niż w Polsce, który w ramach europejskiej trasy promuje swą najnowszą płytę „Bridges”.
05 listopada 2015 GRZECH PIOTROWSKI - ONE WORLD

Jeden z najbardziej znanych saksofonistów młodego pokolenia, ale także kompozytor, aranżer i producent poszukujący związków Jazzu z muzyką świata. Muzyk, który od lat tworzy zespoły składające się z muzyków o najróżniejszych korzeniach i preferencjach artystycznych – m.in. Wilhelmina Mayer, David Friesen, Ewa Bem, Kayah, grupa Perfect.

KONCERT SŁAWKA JASKUŁKE
16 października 2015 (piątek) godz. 20:00 STARY MANEŻ, ul. Słowackiego 23, Gdańsk Garnizon
 

Wybitny polski pianista i jazzman Sławek Jaskułke wystąpi na scenie Starego Maneża w Gdańsku. Występ artysty rozpocznie cykl koncertów jazzowych zaplanowanych na pierwsze tygodnie działalności klubu. Sławek Jaskułke ma za sobą występy na największych scenach świata, m.in. Carnegie Hall w Nowym Jorku, Symphony Hall w Chicago, International Performing Arts Center w Moskwie. Brał udział w największych światowych festiwalach, m.in. North Sea Jazz Festival, Berlin Jazz Fest, Red Sea Jazz Festival, Padova Jazz Festival, Garana International Jazz Festival, Jazz Jamboree. Artysta Jest absolwentem Katedry Jazzu i Muzyki Estradowej Akademii Muzycznej w Gdańsku. Był trzykrotnie nominowany do prestiżowej nagrody Polskiego Przemysłu Fonograficznego „Fryderyk”, zdobywając ją w kategorii „Jazzowy Album Roku” (Namysłowski "Assymetry" 2006). Obecna twórczość Sławka Jaskułke skoncentrowana jest na muzycznych detalach. Po wielu latach muzycznych poszukiwań artysta doszedł do momentu, w którym ważna stała się dla niego cisza i spójna forma całości. Wydana w zeszłym roku płyta Sławek Jaskułke – Sea, to muzyczny obraz morza, oddający jego kolory, oblicza i głębię. Muzykę cechuje tu oszczędność środków, bogactwo treści i głębia nastroju. „Album Sea to muzyka ilustracyjna, muzyka chwili, taki plastyczny obraz morza. Z natury nie jestem romantykiem, ale lubię piękno, subtelność i melodyjność w muzyce. Tutaj starałem się aby ta melodyjność pozostała surowa. W sensie estetycznym chodziło bardziej o uchwycenie nastroju i odcieni morza, niż o dosłowną ilustrację muzyczną…Dzisiaj wiem, że muzyka zawsze powinna być prawdziwa i naturalna, taka chyba jest ta płyta i to mi się w niej podoba.” Nowy album Sławka Jaskułke jest kontynuacją jego solowej twórczości fortepianowej, która w ostatnim czasie stanowi główny nurt muzycznych poszukiwań artysty.ADAM BAŁDYCH & HELGE LIEN TRIO
21 października 2015 (środa) godz. 20:00 STARY MANEŻ, Garnizon ul. Słowackiego 23, Gdańsk Wrzeszcz


Adam Bałdych zagra w Starym Maneżu! Znakomity skrzypek jazzowy wystąpi 21 października 2015 wraz z norweskim Helge Lien Trio, promując najnowszy album „Bridges”. Okrzyknięty w wieku 16 lat "cudownym dzieckiem" Adam Bałdych jest dziś jednym z najbardziej obiecujących improwizatorów młodego pokolenia. Od początku swojej kariery łamie bariery wiolinistyki i wyznacza dla niej nowe ścieżki. Zaciera granice między jazzem, muzyką poważną i współczesnym światem dźwięków, który otacza go i inspiruje. Przez wielu krytyków uznawany jest za nadzieję światowej wiolinistyki jazzowej oraz wirtuoza skrzypiec. Do współpracy przy kolejnych projektach zaprasza wyjątkowych artystów, którzy swoją osobowością poszerzają granice jego muzyki. "Bez wątpienia Adam jest najbardziej rozwiniętym skrzypkiem żyjącym w naszych czasach. Możemy spodziewać się po nim wszystkiego" - pisał Urlich Olshausen z Frankfurter Allgemeine Zeitung (DE) po jednym z koncertów Adama. Adam Bałdych jest laureatem ECHO Jazz 2013 (najważniejszej nagrody przyznawanej Artystom z całego świata w niemieckim przemyśle muzycznym), plebiscytu Gazety Wyborczej, Radio Zachód i TVP "Ale Sztuka", Grand Prix Jazz Melomani 2012 w kategorii Nadzieja Melomanów. Wyróżniony Nagrodą Kulturalną Marszałka Województwa Lubuskiego za promocję regionu w Polsce i na świecie oraz laureatem praktycznie wszystkich liczących się konkursów jazzowych w kraju. Nominowany do nagrody Fryderyk 2013 w kategorii Artysta Roku Muzyka Jazzowa. Najnowszy projekt „BRIDGES” współtworzony jest wraz z norweskim zespołem Helge Lien Trio i realizuje cykl kompozycji napisanych przez Adama Bałdycha w 2014 roku specjalnie dla tego składu. „Jestem bardzo szczęśliwy, że mogłem stworzyć swoją nową płytę w towarzystwie Helge, Frode i Perr Oddvara, którzy są niezwykłymi artystami i nadali mojej muzyce cech swoich pięknych osobowości. Dziękuję im za to!”. „W hałaśliwym świecie, który mnie otacza, odkryłem ciszę jako lekarstwo. Balansując na granicy dźwięku, znalazłem nowe możliwości kreacji swojej muzyki. W takim stanie świadomości, mogłem sięgać w głąb siebie, wsłuchując się w swój naturalny głos. Mówi się: “są rzeczy o których można powiedzieć jedynie szeptem”.Album „BRIDGES” nagrany z norweskim trio to już trzecia płyta Adama Bałdycha nagrana dla prestiżowej wytwórni ACT Music.

BILETY (I PULA): 45-60 PLN miejsca siedzące loże: 190-260 PLN / 5-osób, 520 PLN / 10-osób
Bilety do nabycia on-line na www.starymanez.pl, Interticket.pl, KupBilecik.pl, Eventim.pl


MUZYCZNA PODRÓŻ GRZECHA PIOTROWSKIEGO
5 listopada 2015 (czwartek) godz. 20:00 STARY MANEŻ, Garnizon, ul. Słowackiego 23, Gdańsk Wrzeszcz

Inspiracja tradycją, folklorem, klasyką. Magiczne przestrzenie wykreowane dźwiękami saksofonu. Stary Maneż zaprasza na koncert Grzecha Piotrowskiego, saksofonisty jazzowego, który w poszukiwaniu uniwersum sięga do źródeł muzyki świata. Artysta wystąpi w Gdańsku w ramach trasy koncertowej najnowszej płyty „One World”. Grzech Piotrowski nie zwalnia tempa. Po premierach dwóch płyt „World Orchestry” (nominowanych do Fryderyków w 2012, 2013), wybrał się w podróż po świecie w poszukiwaniu nowych muzycznych inspiracji. Efektem jest album „One World”, oraz współpraca z wokalistami z kilku kontynentów. Na płycie występują gościnnie m.in.: Sainkho Namtchylak (Tuva), Ruth Wilhelmine Meyer (Norwegia), Liz Rosa (Brazylia), Sadia Youssouf (Cabo Verde), Sebastian Karpiel - Bułecka, Ghostman, Classical Vocal Quartet, a także instrumentaliści: gitarzysta Bram Stadhouders (Holandia), altowiolista Larion Diakov (Rosja), kontrabasista Sebastian Wypych oraz Michał Barański, daf Robert Siwak, bęben huculski Maciej Kierzkowski. Grzech Piotrowski gra na saksofonach, duduku, flecie pasterskim, perkusjonaliach. „One World” to swego rodzaju dziennik z podróży, gdzie saksofonem Piotrowski zapisał swoje emocje, wrażenia, doświadczenia. Na muzycznej drodze spotkał wspaniałych ludzi, którzy dali mu inspirację i których zaprosił do współtworzenia nowego projektu. „To zapis mojej muzycznej drogi po świecie. Alter ego World Orchestry, jej przeciwległy biegun. Skupienie na najmniejszej możliwej formie - solo sax. Przygotowywałem się dwa lata do tego by być w stanie zagrać solo koncert. “One World” jest skupieniem na szczególe i realizacji mojej wizji kreacji muzyki bez oglądania się na to, jaka jest moda, jakie są oczekiwania z zewnątrz. Spokój, cisza, zaduma, refleksja, prostota, minimalizm, w końcu wyzwolenie emocji. Eksponuję barwę, dźwięk mojego instrumentu do granic kreując wszystkie przestrzenie saxofonem. Maluję dźwięko-obrazy, układam muzyczne tła i plany. Szumię, szepczę, naśladuję odgłosy przyrody, zwierząt, natury. Moi wspaniali goście oddali swym graniem pełnię skupienia zostawiając na taśmie już na zawsze ślad ich duszy uchwycony w muzyce pełnej magii i refleksji.” W Starym Maneżu Grzech Piotrowski wystąpi w składzie: Ruth Wilhelmine Meyer (Norwegia), Ghostman, Mateusz Szemraj, Sebastian Wypych, Terje Isungset (Norwegia).

BILETY (I PULA) 35-45 PLN miejsca siedzące loże: 150-200 PLN / 5-osób, 400 PLN / 10-osób Bilety do nabycia on-line na www.starymanez.pl, Interticket.pl, KupBilecik.pl, Eventim.plMoya Brennan w Starym Maneżu
PIERWSZA DAMA MUZYKI CELTYCKIEJ
Głos legendarnej grupy Clannad - Moya Brennan, która obok U2 została oficjalnie uznana za irlandzkie dobro narodowe, na grudniowym koncercie we Wrzeszczu przedstawi specjalny bożonarodzeniowy program Irish Christmas, w którym usłyszymy irlandzkie i międzynarodowe kolędy. Historia Clannad sięga początków lat 70-tych i związana jest z rodziną Brennan, a zwłaszcza z dwiema najbardziej utalentowanymi siostrami - starszą Maire i młodszą Eithne. Pierwsza z nich to właśnie Moya Brennan, a druga to ... słynna Enya. CLANNAD to uznana marka, obok U2 najbardziej rozpoznawalny zespół z Irlandii. Światową popularność przyniosły zespołowi płyty "Magical Ring" (1983), "Legend" z 1984 (muzyka do filmu/serialu "Robin z Sherwood", który był wielkim przebojem lat 80-tych również w Polsce) oraz "Macalla" na której Moya śpiewa m.in. duet z Bono, wokalistą U2. Od 1992 roku Moya Brennan prowadzi karierę solową i dotychczas nagrała 10 autorskich albumów. Bono z U2 powiedział kiedyś, że słuchać wokalistki Clannad, to słuchać śpiewu anioła! Śpiewała i nagrywała wspólnie z największymi sławami muzyki światowej (Bruce Hornsby, Van Morrison, Bob Geldof, Bono, Paul Young, Michael McDonald, Schiller). Do jej największych sukcesów należy uzyskana w 2002 roku nominacja do nagrody Grammy za album ”Whisper To The Wild Water”. Artystka dwukrotnie wystąpiła w Polsce z zespołem Clannad oraz czterokrotnie solo, zawsze przyciągając pełną widownię. W programie grudniowego koncertu, oprócz kolęd i pieśni irlandzkich, artystka zapowiada wykonanie największych przebojów Clannad. Zabrzmią również utwory pochodzące z serialu Robin of Sherwood, czy też przesiąkniętego emocjami I Will Find You, który usłyszeć można było w kultowym filmie Michaela Manna Ostatni Mohikanin. Kompozycje Brennan w większości oparte są na łagodnych i subtelnych motywach skłaniających do kontemplacji. Koncert będzie zatem nastrojowym wprowadzeniem w okres Świąt Bożego Narodzenia. 
12 grudnia 2015 (sobota) godz. 20:00
STARY MANEŻ, Garnizon ul. Słowackiego 23, Gdańsk Wrzeszcz

PRZEDSPRZEDAŻ DO 05.10.2015
45 PLN miejsca stojące
65-95 PLN miejsca siedzące
od 290 PLN – loża dla 5 osób
800 PLN – loża VIP dla 10 osób

Bilety do nabycia on-line na www.starymanez.pl, Interticket.pl, KupBilecik.pl, Eventim.pl 

DWA DNI Z MISTRZEM JAZZU. RECITAL I WARSZTATY ADAMA MAKOWICZA Recital Adama Makowicza 17 października 2015 (sobota) godz. 19:30 STARY MANEŻ, ul. Słowackiego 23, Gdańsk Garnizon

fot. Stanisław Bryg
Legenda jazzu, mistrz improwizacji, wybitny pianista oraz filantrop - Adam Makowicz zagra w Gdańskim klubie w niedzielę 17 października 2015 roku. Nagrał kilkadziesiąt płyt i występował w najważniejszych salach koncertowych na świecie, współpracując z największymi współczesnymi muzykami. Autor kompozycji na zespoły kameralne, ponad 100 krótkich kompozycji jazzowych, a także muzyki do filmów krótkometrażowych. Adam Makowicz został muzykiem jazzowym na przekór rodzicom, nauczycielom i krzewicielom jedynie słusznej politycznej doktryny, dzięki czemu został pierwszym polskim pianistą, który zrobił karierę w Stanach Zjednoczonych – ojczyźnie jazzu. Jest wybitnym instrumentalistą i improwizatorem, zapraszanym w roli solisty przez najlepsze orkiestry świata: National Symphony of Washington, London Royal Philharmonic Orchestra, Moscow Symphony, Filharmonię Narodową i występującym w najsłynniejszych salach koncertowych na wszystkich kontynentach - Carnegie Hall, Royal Albert Hall, Berliner Philharmonie. W roku 2008 roku został zaliczony w poczet najbardziej zasłużonych Polaków w historii Stanów Zjednoczonych. Rok później otrzymał Złoty Krzyż Gloria Artis, najwyższe państwowe odznaczenie za osiągnięcia w dziedzinie kultury. Niezależnie od tego wielokrotnie wygrywał plebiscyty na najlepszego pianistę i muzyka jazzowego (Jazz Forum). W 2011 roku reżyser Ignacy Szczepański nakręcił o nim godzinny film dokumentalny „Trzeba uderzać we właściwe klawisze”, w którym wypowiadają się m.in.: Tomasz Stańko, Ryszard Horowitz, Jaymz Bee, Edward Gajdel, Jeremy Darby i Marek Strasz. Adam Makowicz w swym przebogatym repertuarze ma zarówno standardy jazzowe, jak i autorskie interpretacje klasyki – nikt tak jak on nie potrafi grać Chopina na jazzowo. Grywa utwory George’a Gershwina (m.in. Rhapsody In Blue), Isaiah Berlina, Jerome Kerna, Cole Portera oraz kompozycje własne, utwory kameralne i muzykę filmową. Dwudniowe spotkania z Makowiczem zaplanowane na 16 i 17 października rozpoczną otwarte warsztaty jazzowe w piątek o godz. 14:00. Natomiast w sobotę o godz. 19:30 odbędzie się recital artysty. Wybrane utwory jazzman wykona z towarzyszeniem Bałtyckiej Filharmonii Młodych. Po koncercie planowane jest spotkanie z mistrzem oraz projekcja filmu „Trzeba uderzać we właściwe klawisze”. Otwarte warsztaty jazzowe 16 października 2015 (piątek) godz. 14:00 (wymagane potwierdzenie udziału u organizatora).

BILETY: 60 PLN miejsca nienumerowane od 250 PLN - loże
PRZEDSPRZEDAŻ DO 14.09.2015 50 PLN miejsca nienumerowane od 210 PLN – loże 5-os 720 PLN – loża VIP 10-os Informacja o dostępności biletów na www.starymanez.pl
:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz