środa, 10 września 2014

Wokalistka znana z The Voice Of Poland debiutuje! Pierwszy teledysk zespołu Clödie - "Kobieta"

Clödie to młody krakowski zespół, na czele którego stoi znana z programu “The Voice Of Poland” wokalistka Klaudia Trzepizur. Zespół powstał w ubiegłym roku, ale szybko skomponował pierwsze utwory, a materiał wykonywany brawurowo przez Klaudię na koncertach zaowocował kilkoma sukcesami: pierwszym miejsce w liście przebojów Krakowskiej Sceny Muzycznej, pierwsze miejsce Radia Top Orbitl pierwsze miejsce i zwycięstwo w konkursie "Wygraj teledysk" (teledysk w fazie realizacji), III miejsce na Festiwalu Góra Rocka w Górze oraz zaproszenie na wspólny koncert w Częstochowie z Urszulą. Muzycy rejestrują właśnie materiał na pełny album, natomiast już teraz postanowili zaprezentować słuchaczom pierwszy teledysk do utworu “Kobieta” promujący wspomnianą płytę. Za realizację teledysku oraz zdjęcia zespołu odpowiada Wojciech Szałaj. Debiutancki album na którym znajdzie się 14 autorskich utworów trafi do sprzedaży pod koniec roku.


Tak o ostatnich dniach prac nad płytą mówi Klaudia, wokalistka zespołu: “Jesteśmy niezwykle podekscytowani, płyta jest skomponowana, za moment wchodzimy do krakowskiego studia i zaczynamy nagrania. Jeden z utworów będę miała przyjemność zaśpiewać z wyjątkowym artystą, ale jeszcze nie mogę zdradzić kto to taki. Wkrótce to ujawnimy, a tymczasem zapraszamy wszystkich do obejrzenia naszego klipu. To wyjątkowy utwór nie tylko dla mnie, ale i dla całego zespołu”

W najbliższym czasie Clödie można będzie zobaczyć na kilku koncertach. Pierwsze potwierdzone daty to:
4 października 2014 z LUXTORPEDĄ (Luxfest) w Krakowie - Łaźnia Nowa.
17 października 2014 w Rabce
18 października 2014 w Bochni (z Enclose)

Doświadczenie muzyków tworzących Clödie, ich szerokie horyzonty, różnorodne zainteresowania i ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań powodują, że grupy nie da się zaszufladkować przypisując do jednego gatunku. Grają mocne, pełne uczucia i pozytywnej energii utwory. Tworząc teksty i muzykę zespół szuka inspiracji w zwykłych wydarzeniach codziennego życia, komentując na swój sposób otaczającą nas rzeczywistość.

W skład Clödie wchodzą:
Klaudia Trzepizur, wokalistka obdarzona znakomitym, charakterystycznym głosem, znana między innymi z udziału w Voice of Poland.
Paweł Remański - gitara prowadząca,
Miłosz Jesionkowski - gitara solowa,
Rafał Woźniak - bass ,
Robert Kasprzyk - perkusja (muzyk takich kapel jak De Press, Bandog, PRL, Chupacabras)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz