środa, 30 października 2013

WHISPER przedstawia drugi album! Płyta "Przebudzenie" już dostępna!

Od kilku dni dostępna jest druga płyta pochodzącego z Jastrzębia-Zdroju zespołu WHISPER. Wszystkie partie instrumentów oraz wokale nagrywane były w rybnickim studio No Fear Records w dniach 19-29 marca oraz 18 kwietnia 2013 roku pod okiem Krzysztofa "Leona" Lenarda, natomiast za mix i mastering odpowiedzialny jest Gerard Niemczyk. O okładkę oraz szatę graficzną płyty zadbał Samuel Jan Frysztacki. Na płycie “Przebudzenie” znalazło się 12 kompozycji:

1. Łzawa Kołysanka
2. Marionetka
3. Królowie
4. Szept (instrumentalny)
5. Zaczekam
6. Numb
7. Moc
8. Pierwszy Ostatni List
9. Chcę Więcej
10. Zagubiony Klucz
11. Ogień
12. Zatrzymaj CzasAlbum "PRZEBUDZENIE" to połączenie 12-stu zróżnicowanych utworów trwających łącznie ponad godzinę. Każdy znajdzie zarówno ostrzejsze jak i łagodniejsze brzmienia, ale na pewno fani ciężkiego rocka zaśpiewanego w ojczystym języku przez charyzmatyczną wokalistkę nie będą zawiedzeni. Płytę promuje utwór “Ogień”. Album jest dostępny przedpremierowo na stronach internetowych zespołu, a w listopadzie trafi do oficjalnej dystrybucji.

Skład grupy:
Karolina Muszkiet - wokal
Rafał Serafin - gitara
Paweł Adamowicz - gitara
Staszek Hauzer - bas
Marcin Adamowicz - perkusja

Whisper planuje nakręcić teledysk do jednego z utworów, a obraz będzie miał swoją premierę pod koniec tego roku. Pierwszy koncert promujący nową płytę odbędzie się 8 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury w Jastrzębiu Zdroju o godz.18:00. 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza