środa, 9 października 2013

9-go października w Warszawie wystąpi FISH - legenda muzyki progresywnej!!!


FISH powraca do Polski! Nowa płyta latem!

9 października 2013
FISH
Warszawa
Klub Progresja, ul.Kaliskiego 15A
wejście od godziny 18:00, start 19:00
Bilety: 90 zł przedsprzedaż (do 15.04)
115 zł przedsprzedaż (do 15.09), 
140 zł w dniu koncertu
Bilety dostępne w klubie oraz sieci Eventim                                               1987 z grupą Marillion w Niemczech

Warszawski klub Progresja ma zaszczyt zaprosić na koncert uwielbianego w Polsce i cenionego od lat za swoją działalność solową legendarnego wokalisty MARILLION. FISH wystąpi w Warszawie 9 października 2013 roku w ramach trasy The Moveable Feast Tour, promującej nowy album wokalisty. Płyta zatytułowana “A Feast Of Consequences” ukaże się latem i będzie pierwszym od sześciu lat studyjnym nagraniem muzyka.

Fish (Derek William Dick) to szkocki wokalista, kompozytor i autor tekstów. Na początku kariery znany z występów z zespołem Marillion, z którym nagrał tak ważne dla całego rocka progresywnego płyty jak “Script For A Jester’s Tear”, “Fugazi”, czy “Misplaced Childhood”. W roku 1988 opuścił grupę Marillion i rozpoczął karierę solową. Jako Fish nagrał 9 albumów solowych. Najnowszy, zatytułowany “A Feast Of Consequences” ukaże się latem 2013. Ikona muzyki neoprogresywnej z powodzeniem funkcjonuje jako artysta solowy. Współpracował z takimi muzykami jak Tony Banks, Peter Hammill czy Arjen Lucassen.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza