poniedziałek, 4 marca 2019

4 marca w toruńskim Hard Rock Pubie Pamela wystąpi kanadyjska formacja Cliff Stevens Band. Wieczór otworzy toruński duet Wiktoria Gołuńska & Piotr Pokutycki.

Kanadyjska formacja Cliff Stevens Band ponownie wystąpi w toruńskim Hard Rock Pubie Pamela (poniedziałek 4.03.2019). Wieczór otworzy toruński duet Wiktoria Gołuńska & Piotr Pokutycki. Wydarzenie jest biletowane. Rozpocznie się o godzinie 19. Ilość wejściówek jest ściśle limitowana. Bilety w cenie: 20 zł (przedsprzedaż do 3.03.2019), 30 zł (w dniu koncertu). Wejściówki można kupić w Hard Rock Pubie Pamela (Toruń, ul. Legionów 36). Można je również zarezerwować pisząc na adres mailowy hrppamela@gmail.com i po uprzedniej wpłacie na konto odebrać przed koncertem.


Wiktoria Gołuńska – wokalistka –samouk, stypendystka miasta Torunia w dziedzinie kultury, absolwentka Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania– UMK w Toruniu. Swoją przygodę z muzyka zaczęła od projektu PORANANS, z którym to miała przyjemność wystąpić na koncercie „Toruńskie Gwiazdy 2011-Tribute to Republika”. Następnie śpiewała w zespole CT-Tones, z którym to współpraca zaowocowała nagraniem płyty i podwójnym udziałem w międzynarodowym festiwalu „OSTRÓDA REGGAE FESTIVAL” - za drugim razem będąc w finałowej piątce konkursu polskiego radia „Czwórka Reggae Contest”.

W międzyczasie udzielała się również w projekcie OFDD (Omnes Filii Dei Domini)- neo-gospelowym chórze Bartka Staszkiewicza, nagrała utwór „Jazz Life Love” z zespołem jazzowo-hiphopowym Groove Gravity, który ukazał się w 2014r. na ich debiutanckiej płycie, a także utwór „Czas mieszkańców”, który wykonała wraz z Tomaszem Cebo oraz „Wrong Place” w ramach projektu współtworzonego z toruńskim DJ’em Adrianem Chmielewskim Viki&Ratata – który został wyemitowany na antenie polskiego radia PIK oraz polskiego radia Czwórka. Jest laureatką konkursu „Zaśpiewaj w Hollywood ze Smolikiem i Kevem Foxem” – w ramach którego podczas koncertu wykonała z nimi utwór „Hollywood” oraz jednym z 20 wykonawców zaproszonych do konkursu Piosenki i ballady filmowej w Toruniu. Obecnie pracuje nad projektem muzyki elektronicznej.

Piotr Pokutycki - gitarzysta, pedagog, nauczyciel gry na instrumencie, muzykoterapeuta. Obecnie na stałe związany z zespołem Sunny Side oraz Adelibanda. Jest absolwentem instrumentalistyki jazzowej Akademii Muzycznej w Bydgoszczy w klasie gitary dr. Piotra Olszewskiego. Jest także magistrem politologii, którą ukończył na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Posiada dyplom muzykoterapeuty studiów podyplomowych Akademii Muzycznej im Karola Szymanowskiego w Katowicach. Swoje umiejętności poszerzał w Conservatorium Maastricht, czy w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Pobierał lekcje u wielu wybitnych muzyków takich jak: Artur Lesicki, Piotr Domagała, Krzysztof Bolek, Jan Formanoy czy Adam Motyka. Obecnie przede wszystkim naucza i udziela się w wielu projektach muzycznych charakteryzujących się zróżnicowanymi składami. Oprócz tego prowadzi warsztaty muzyczne. Jego Zainteresowania to szeroko pojęta muzyka, nie ograniczona jednak do konkretnego stylu. Ponadto jest ogromnym fanem lotnictwa, motoryzacji i podróżowania. W swojej grze inspiruje się głównie gitarzystami stricte jazzowymi, ale także tymi z pogranicza rocka progresywnego i fusion.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza