piątek, 31 marca 2017

Grzegorz Minicz - Koncert Open Blues w Hard Rock Pubie Pamela

fot. Wojtek Zillmann
fot. Wojtek Zillmann
Tym razem koncert w Hard Rock Pubie Pamela miał dla nas szczególne znaczenie .Mogliśmy zaprezentować nasz nowy program i sprawdzić jak działają na słuchaczy nasze nowe kompozycje. Przygotowujemy się do wydania trzeciej płyty. Chcemy ją nagrać jeszcze w tym roku, ponieważ w roku 2018 obchodzimy 10. lecie powstania zespołu. Mamy już cały materiał, który musimy porządnie opracować w szczegółach.  
Niewątpliwym atutem Hard Rock Pubu Pamela jest publiczność , która nigdy nie zawodzi . I tym razem nie zawiodła. Zebrało się pokaźne grono przyjaciół, miłośników bluesa i stałych bywalców HRP Pamela. Przyjechali nawet fani z Józefowa koło Warszawy, którzy zabrali ze sobą sporą ilość płyt dla przyjaciół.
Tego wieczoru bardzo żywiołowo przyjęto nasze nowe piosenki. Podczas bisów ludzie śpiewali z nami, dając się porwać naszej nowej muzyce. Jest to dla nas dobry znak i bodziec do dalszej pracy.
tekst: Grzegorz Minicz

fot. Wojtek Zillmann


Grzegorz Minicz 

Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Karola Szymanowskiego w Toruniu. W roku 2005 został uznany przez czytelników kwartalnika "Twój Blues" za najlepszego perkusistę bluesowego w Polsce. Nagrodzony w 2007 roku przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Kazimierza Michała Ujazdowskiego, za Szczególne Zasługi w Upowszechnianiu Kultury.Perkusista zespołów: Nocna Zmiana Bluesa oraz Open Blues.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza