poniedziałek, 25 maja 2015

25-go maja w toruńskim Hard Rock Pubie Pamela wystąpi Krissy Matthews z zespołem oraz 2 członkowie Michael Win Band

W poniedziałek 25 maja 2015 roku, w toruńskim Hard Rock Pubie Pamela wystąpi ze swoim zespołem fenomenalny norweski gitarzysta młodego pokolenia, Krissy Matthews. Muzyk zbiera świetne recenzje na całym świecie, jednocześnie będąc komplementowanym przez takich wirtuozów gitary, jak Beth Hart czy Hubert Sumlin. Wszyscy są zgodni w jednym: posiadając świetną technikę, Krissy Matthews wypracował indywidualny styl gry na gitarze, stając się w ten sposób jedną z nieprzeciętnych indywidualności dojrzewających na bluesowo-rockowej scenie. Trudno przemilczeć też fakt, że Krissy jest świetnym wokalistą i kompozytorem.

Tego wieczoru publiczność w Hard Rock Pubie Pamela będzie mogła skonfrontować jego młodzieńczą witalność z ogromnym doświadczeniem dwóch polskich weteranów: mieszkającego od wielu lat w Niemczech gitarzysty Mirka Winiarskiego (znanego fanom lepiej jako Michael Win) oraz legendarnego wokalisty bluesowego Romana Pazura Wojciechowskiego, będących trzonem zespołu Michael Win Band.


Towarzyszyć im będzie sekcja w składzie: na basie Bogdan Kisiel a na perkusji znakomity muzyk młodej generacji Michał Bocek, znany z formacji Jan Gałach Band. Ten koncert to ciekawe zestawienie dwóch doskonałych projektów firmowanych przez muzyków reprezentujących różne pokolenia, lecz połączonych miłością do bluesa i rocka. Zapowiada się więc wieczór pełen europejskiego bluesa na najwyższym poziomie a konfrontacja sceniczna tych zespołów może przynieść nadzwyczajne efekty. Koncert rozpoczyna się o godzinie 19-tej. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza