poniedziałek, 20 października 2014

20-go października w HRP Pamela wystąpią Danny Bryant Band i Jack Cannon Blues Band. Gościnnie zagra Sławek Wierzcholski

W poniedziałek 20 października 2014 w Hard Rock Pubie Pamela wyjątkowy koncert w międzynarodowym składzie. Wystąpią: brytyjskie power trio założone przez fantastycznego gitarzystę Danny'ego Bryanta oraz węgierska grupa Jack Cannon Blues Band z gościnnym udziałem ikony polskiej harmonijki ustnej - Sławka Wierzcholskiego. Publiczność może się więc spodziewać wysokoenergetycznego blues-rocka zagranego na najwyższym światowym poziomie "okraszonego" genialnymi dialogami harmonijkowymi nawiązanymi między Sławkiem Wierzcholskim a grającym na co dzień w Jack Cannon Blues Band Zozó (Zolati György).

Oba zespoły występowały już w Hard Rock Pubie Pamela dając genialne koncerty doskonale przyjęte przez publiczność.

Poniedziałkowy koncert jest więc występem "na bis" zorganizowanym specjalnie dla domagających się tego fanów. Koncert zaczynamy o godzinie 19-tej. Przed koncertem kolejne warsztaty gitarowe które poprowadzą: pARTyzant (Krzysztof Toczko), Danny Bryant oraz Adam Biro. Początek zajęć o godzinie 17-tej. Zarówno na warsztaty jak i koncert wstęp jest wolny.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza