środa, 18 grudnia 2013

BLACK PERFUME debiutuje! Pierwszy singiel już dostępny!

Pochodzący z Wrocławia zespół BLACK PERFUME prezentuje debiutancką EP zatytułowaną “Histeria”. Materiał powstał jesienią bieżącego roku w Aurora Studio. 5 utworów stanowiących pierwszy oficjalny materiał BLACK PERFUME to wybuchowa mieszanka stylów oparta na rocku alternatywnym z lirycznym kobiecym wokalem i dużą dawką melodii. Za produkcję płyty oraz miks i mastering odpowiada Daniel Witczak, okładkę zaprojektowała Julita Nowosad.

Pierwszym singlem z płyty jest utwór “Przypływ Chwil”, którego można posłuchać pod tym adresem:

Album będzie dostępny w formie cyfrowej jeszcze przed końcem roku, wydawnictwo w formie fizycznej trafi do sprzedaży w styczniu 2014. Również na początku roku zespół rozpocznie nagrania pierwszego teledysku do utworu “Kochaj Albo Giń”.

Na płytę trafiło 5 utworów:
1. Przypływ Chwil
2. Histeria
3. Słowa
4. Na Nowo
5. Kochaj Albo Giń

Skład zespołu:
Paulina Aftanas - wokal
Marek Blicharski - gitara/wokal
Wojtek Ananas - gitara
Łukasz Wronkowski - bas
Kuba Bagiński - perkusja

Produkcja
Black Perfume & Daniel Witczak
Mix i Mastering - Daniel Witczak
Okładka - Julita Nowosad
Muzyka - Black Perfume
Teksty - Paulina Aftanas


Zespół Black Perfume powstał w połowie 2012 roku. Początkowo był odskocznią od życia codziennego. Rekreacyjny projekt szybko przeobraził się w zespół z krwi i kości. Szerokie zainteresowanie twórczością Black Perfume solidnie nas zmotywowało i dało jasny znak że zespół musi przedstawić materiał na najwyższym poziomie. Idąc za ciosem, dopieściliśmy nasze kompozycje do światowego poziomu. Zarejestrowaliśmy 5 numerów w Aurora Studio pod Poznaniem. Pod koniec roku będzie miała miejsce premiera 5-trackowej epki. Wydawnictwo będzie promowane video-klipami oraz trasą koncertową.

Uzależnij się od Czarnych Perfum! Wciągający świat alternatywnego rocka, wybuchowe mieszanki stylów. Rock, Pop, Indie? Naszej muzyki nie da się zaszufladkować. Jedno jest jest pewnie, raz posłuchasz i już jesteś w naszym świecie. Nie opieraj się, daj się porwać kontrastom dźwięków gdzie spokój jest szaleństwem, a szaleństwo spokojem. Potężna sekcja rytmiczna, ostre brzmienie gitar i liryczny wokal. Emocje na najwyższym poziomie gwarantowane!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza