sobota, 1 grudnia 2012

1-go grudnia weżmy udział w koncercie znanej z anteny Polisz Czart Aleks Gala i pomóżmy naszemu wicemistrzowi olimpijskiemu.


Jacek z Januszem w miejscu koncertu
W październikowym numerze londyńskiego pisma Nowy Czas, mój redakcyjny kolega Jacek Ozaist (o którym możecie więcej przeczytać tutaj) napisał przejmujący artykuł o naszym utytułowanym para olimpijczyku Januszu Rokickim. Janusz jest nie tylko przykładem znakomitego sportowca i siły charakteru, ale niestety także niemocy państwowych instytucji odpowiedzialnych za zapewnienie ludziom zasłużonym dla polskiego sportu godziwych warunków życia. Przeczytałem niedawno życiorys Janusza, z którym można zapoznać się na jego oficjalnej stronie internetowej tutaj. Gorąco polecam jego lekturę, która pomoże nam poznać dramatyczne losy tego wybitnego człowieka sportu i być może jeszcze bardziej zachęci do wzięcia udziału w koncercie, na który wraz z Organizatorami serdecznie Was zapraszam.

Z artykułem Jacka "Janusz Rokicki - wicemistrz z charakterem górala" można zapoznać się tutaj.

Strona internetowa Janusza Rokickiego:
http://www.rokicki.cieszyn.pl/

Znany z anteny Polisz Czart Tomek "Galik" Gala (o którym więcej informacji  można znaleźć tutaj) poruszony artykułem Jacka, postanowił zorganizować w dniu 1-go grudnia koncert charytatywny z udziałem Aleks Gala grajacej na gitarze akustycznej i śpiewającej  repertuar własny  i nie tylko, jak też aukcję przedmiotów, z której dochód zostanie przeznaczony na zakup wózka inwalidzkiego dla Janusza Rokickiego. Zachęcam wszystkich czytelników Muzycznej Podróży oraz Słuchaczy Polisz Czart mieszkających w Londynie i okolicach do wzięcia udziału w tym szczytnym wydarzeniu i poinformowania o nim wszystkich znajomych i przyjaciół, którzy chcieliby swoją obecnością pomóc Januszowi i jednocześnie przeżyć koncert w wykonaniu Oli, której piosenka "Red Lipstick" znalazła się w TOP20 przebojów roku naszej audycji!

Miejsce: Robin Hood Restaurant218 King's Road, W6 0RA London
Czas: 1. grudnia  7.30pm

Ola Gala ukończyła 15 lat. Urodziła się we Wrocławiu, a do Londynu przyjechała jako mała dziewczynka. Muzyka zawsze była i ciągle jest obecna w jej domu i jak sama to określiła w jej kierunku ciągle podąża. Jej ulubionym instrumentem jest gitara, na której gra oraz komponuje muzykę pisząc do niej własne teksty. Obecnie Ola pracuje nad swoją pierwszą płytą, Debiutancki krążek Ola nagrała w studio przyjaciela jej taty i firmuje go jako Aleks Gala. Koncert dla Janusza nie będzie pierwszym występem Oli w restauracji Robin Hood. 5-go października  miałem okazję zapowiadać minirecital Oli w ramach wieczoru z gitarą i śpiewograniem - Dla wszystkich starczy miejscaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz