wtorek, 16 kwietnia 2019

Pomóżmy młodym wokalistkom z Piły spełnić dziecięce marzenia!

Liliana Grzesiak
Stowarzyszenie Złote Nutki z Piły z siedzibą przy ul. Lotnicze 17/6 zwraca się z uprzejmą prośbą o wsparcie finansowe bądź sponsoring swoich podopiecznych - młodych uzdolnionych wokalistek Liliany Grzesiak  i Matyldy Jodda, które wywalczyły nominację na Międzynarodowy Festiwal Magia Italiana w Rimini. 
 
 
 
Liliana jako jedyna w ubiegłym roku reprezentantka z Piły wywalczyła III miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Orfeo In Italy w Lido di Jesolo oraz reprezentowała Piłę na pięciu festiwalach międzynarodowych i każdy z nich zakończyła na podium. W październiku Lila i Matylda zostały zauważone na festiwalu w Iłowie przez Pana Aleksandra Pałaca, producenta m.in. Tęczowego Miusic Boxu i łowcy talentów. Obydwie wokalistki otrzymały nominację na Magia Italiana w Rimini. 
 
Liliana Grzesiak
29 marca Liliana Grzesiak na Międzynarodowym Festiwalu Super Mikrofon Radia Jard w Białymstoku, oprócz III miejsca w swojej kategorii liczącej 39 osób, zdobyła także nominację na festiwal w Grecji. Niestety jest to zbyt duży koszt dla rodziców, a Stowarzyszenie Złote Nutki uważa, że Europa powinna poznawać polskie przyszłe gwiazdy piosenki. Piła ma się kim chwalić i nie powinniśmy pozwolić, by takie talenty śpiewały tylko w kraju. Koszt wyjazdu na festiwal to kwota 300 euro za osobę plus przelot 500 zł plus koszty opiekunów. Zarząd Stowarzyszenia postanowił, że nie zawiedzie artystek i uzbiera potrzebną kwotę ok. 8000 zł + 5000 zł na Festiwal w Grecji. Do tej pory wszystkie koszty związane z realizacją udziałów w festiwalach (stroje, podkłady, dojazdy, kwatery) ponosili rodzice. Stowarzyszenie Złote Nutki wspierając młode talenty wokalne w Pile, postanowiło wspomóc finansowo Rodziców, którym zależy na rozwoju swoich pociech. W zamian za pomoc w realizacji marzeń młodych wokalistek, mogą Państwo liczyć na reklamę swojej firmy na tworzonej obecnie stronie Stowarzyszenia Złote Nutki Piły oraz umilenie przez nasze wokalistki imprez firmowych organizowanych dla Państwa Pracowników bądź Gości. Stowarzyszenie pragnie zwrócić uwagę, że zapisy ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych umożliwiają odliczenie przekazanej darowizny od podstawy opodatkowania do wysokości 10%. W przypadku osób fizycznych, darowiznę przekazaną można odliczyć w wysokości do 6% podstawy opodatkowania.


Dane do przelewu:
Stowarzyszenie Złote Nutki Piły
Ul. Lotnicza 17/6,64-920 Piła
Numer rachunku bankowego
89 8943 0004 0009 9639 2000 0010
Z dopiskiem : Rimini, Grecja

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz