środa, 15 lutego 2017

MaxFloLab: „Piramida zobowiązań” Zena [KLIP]

Zen. Fot. Stanley Ipkiss Photography

Na MaxFloRecTV trafił wczoraj nowy singiel tzw. rekruta inicjatywy MaxFloLab, Zena. „Piramida zobowiązań” to już trzecie wideo zwiastujące undergroundowy, solowy album rapera zatytułowany „Zimne ognie”. Wydawnictwo można już zamawiać w pre-orderze na www.MaxFloSklep.pl. Premiera krążka 16.03

– Nie tworzyłem i nie będę tworzył banalnych treści. Numer ten jest idealnym tego przykładem – mówi Zen. – Łapcie prezent na walentynki! – dodaje. Za realizację poniższego wideo odpowiada Radosław Bereś z grupy Ace of Art. Scenariusz teledysku napisał sam Zen.


Jak twierdzi Zen, system zero-jedynkowy idealnie odwzorowuje jego „algorytm działania”. – „1” to ślepa determinacja, z kolei „0” – to proste – świadomość autodestrukcji – mówi raper. – Utwór, który oddaję w wasze ręce, jest hybrydą tych dwóch czynników. Debiutancki krążek Zena jako zawodnika MaxFloLabu wpisuje się w nowy nurt królujący na polskiej scenie hip-hopowej. Wydawnictwo zawiera 13 premierowych utworów. Gościnnie pojawiają się na nim: KID i Mam Na Imię Aleksander. Za produkcję bitów odpowiadają: Markuszynsky, HVZX, Szatt, Ironic Beats i Suwal. Oprócz „Piramidy zobowiązań” album promują single: „Mało ważne”, „Kto” (ft. KID) i „Etos pracy”. Więcej o naszej oddolnej akcji promującej artystów tych mniej znanych, a zasługujących na uwagę szerszego grona odbiorców, przeczytacie tutaj (kliknij, aby poznać MaxFloLab: http://maxflo.pl/Lab.html).


Wydawcą albumu w formie fizycznej jest sam Zen. W wersji cyfrowej płyta ukazała się pod szyldem MaxFloLab i niebawem w całości dostępna będzie na kanale MaxFloRecTV. Tymczasem zamawiać można ją w przedsprzedaży pod adresem https://maxflosklep.pl/pl/c/PRE-ORDER/105, otrzymując bonusy.

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)
Informacje zebrał: Robert Boćwiński

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz