wtorek, 12 stycznia 2016

Gwiazda WOŚP Luton 2010 Aneta Barcik prezentuje charytatywną płytę, która może uratować życie wielu ludzi

Czy chcesz pomóc, aby tej zimy dzieci nie zamarzły w Syrii i Iraku?
Kup "CHARITY CD - Merry Christmas for Syria & Iraq" za 5 € i wesprzyj projekt humanitarny Anety Barcik

Polska piosenkarka Aneta Barcik, na stałe zamieszkała w Hamburgu, nagrywa płytę CD z kolędami na Boże Narodzenie w języku arabskim i aramejskim (języku Jezusa), aby pomóc chrześcijańskim uchodźcom, którzy pozostali w Syrii, Iraku, czy uciekli do Libanu, Turcji, czy Jordanii. Płytę można kupić za 5 € do 15 stycznia 2016 w internecie na stronie. Cały dochód ze sprzedaży płyty zostanie przeznaczony dla chrześcijan z Syrii i Iraku, którzy pozostali na Bliskim Wschodzie. Przesyłka płyty będzie w lutym/marcu 2016.

Aneta Barcik podczas WOŚP w Luton 2010
Chrześcijanie prześladowani przez ISIS w Syrii i Iraku, którzy stracili wszystko i uciekli do refugee camps w Syrii, Iraku, Libanie, Turcji czy Jordanii najbardziej potrzebują teraz naszej pomocy. Mieszkają w prowizorycznych namiotach w polu; nadchodzi zima, śnieg, temperatury poniżej zera - a dzieci często biegają w letnich sandałkach i sweterku, ponieważ nie mają butów zimowych, ani czapek, ani kurtek, ani szalików, ani rękawiczek, ani pieniędzy, nie mają NIC! W zeszłym roku zimą wiele dzieci po prostu pozamarzało w tych warunkach, szczególnie noworodki! Nie możemy siedzieć wygodnie w naszych cieplutko ogrzanych mieszkaniach i patrzeć obojętnie na tragedię tych ludzi, którzy są prześladowani za tą samą wiarę jak nasza - za chrześcijaństwo! Musimy im pomóc!

Na dodatek bandy grasujące po refugee camps zagrażają życiu chrześcijan i często odcinają chrześcijan od międzynarodowej pomocy humanitarnej. Dlatego chrześcijanie orientalni zdani są na naszą pomoc, która poprzez organizacje chrześcijańskie do nich trafia. Jedną z takich organizacji chrześcijańskich jest "Save Our Souls - SOS" www.1915.de, z którą współpracuje nasza polonijna piosenkarka Aneta Barcik, absolwentka muzycznych studiów masterskich w SOAS (School of Oriental and African Studies) w Londynie, ze specjalizacją ze śpiewu arabskiego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz