niedziela, 2 września 2018

Bas Tajpan i Gano w klipie Skorupa & JazBrothers


Na MaxFloRecTV trafił właśnie klip do numeru „Back in biznes”. Tym samym od 30 sierpnia dostępny jest już pełny odsłuch albumu „Absolutna flauta” Skorupa & JazBrothers. Płyta w wersji fizycznej dostępna jest na www.MaxFloSklep.pl oraz w sklepach muzycznych w całej Polsce.


 „Back in biznes” to ostatnia, 12 odsłona krążka „Absolutna flauta”, która dziś pojawiła się na kanale MaxFloRecTV. Gościnne zwrotki do utworu dograli Gano i Bas Tajpan, którzy wystąpili również w teledysku promującym numer. Wideoklip zrealizował Krzysztof Kruk.


„Back in biznes” to 2. pozycja na trackliście „Absolutnej flauty”. Oprócz wymienionych wcześniej artystów, którzy wokalnie udzielili się w utworze, pojawili się też inni goście. Partię gitarową dodał Tomasz „Serek” Krawczyk, natomiast popis umiejętności didżejskich dał w numerze DJ HWR. Najnowszy album Skorupa & JazBrothers – „Absolutna flauta” ukazał się 22 czerwca br. nakładem wydawnictwa MaxFloRec. To 2. po „Ludziach chmur” wspólny krążek artystów. Podobnie, jak w przypadku poprzedniego albumu, większość utworów wsparta została przez liczne grono zaprzyjaźnionych muzyków.

Tekst: Anna Grabowska (MaxFloRec)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz