piątek, 15 września 2017

40 lat po śmierci Elvisa Presleya Antoni Malewski w dniach 15, 16, 17 września zaprasza na szczególne spotkanie do Zakościela


W dniu 16 sierpnia 2017 roku mija 40 lat jak w dalekim Memphis (USA) odszedł na zawsze króla rock'n'rolla ELVIS PRESLEY. Na tę okoliczność w ramach moich, cyklicznych, muzycznych spotkań "Herosi Rock'n'Rolla" by uczcić tą szczególną w światowym show businessie, postać ZAPRASZAM moich znajomych i przyjaciół, fanów i miłośników ELVISA na szczególne spotkanie w dniach 15, 16, 17 września (piątek, sobota, niedziela) 2017 roku na sesję wyjazdową do Ośrodka Fundacji PROEM w miejscowości ZAKOŚCIELE n/Pilcą k/INOWŁODZA(woj. łódzkie). Ośrodek Fundacji PROEM leży nad przepięknym załomem rzeki Pilica na skraju Puszczy Spalskiej (16 kilometrów od Tomaszowa Maz. kierunek Radom, Puławy). 


Modrzewiowa willa w Zakościelu, do której na letnisko przyjeżdżał Julian Tuwim
Spotkania rozpocznie się w piątek (15 września) kolacją o godz. 18.00 a o 20.00 w ramach "Herosów" pierwsze spotkanie z ELVISEM zakończone koncertem pt. "Obiad z Elvisem" (Dinar East Open). W tym koncercie, śpiewający najpiękniejsze covery Elvisa, wystąpią m.in. Carl Perkins, Kim Wilde, Dave Edmunds, Roger Daltrey, Ruby Turner, Ben E. King, Elkie Brooks, Nona Hendryx, Boy George, Kiki Dee, Meat Loaf, Duan Eddy, Wojtek Gąssowski i inni.


Elvis Presley w TV Radio Mirror w marcu 1957
W drugim dniu sobota (16 września) pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja) w programie m.in. przejazd "Carską Koleją" po miejscowościach Puszczy Spalskiej (Spała - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich, Inowłódz - Zamek Królewski Kazimierza Wielkiego, XI wieczny kościółek św. Idziego, Konewka - słynne bunkry pohitlerowskie) a o godz. 20.00 w ramach "Herosów" drugie spotkanie z ELVISEM zakończone przepięknym, super filmem/koncertem coverami KRÓLA R&R pt "ELVIS Lives 2002".


Kadry z Jailhouse Rock
W trzecim dniu niedziela (17 września) uroczyste zakończenie spotkania z ELVISEM, śniadaniem. Posiłki podawane w systemie stół szwedzki.


Bliższe i pełniejsze informacje, 
pytania proszę kierować na 
tel. 507 757 177
Antoni Malewski

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz