wtorek, 15 maja 2012

Laureatki programu z Moniką S. Jakubowską


Ola Gala 
No i porobiło się...  Doczekaliśmy się naszego poliszczartowego 5-10-15. Obie zdobywczynie nagród ufundowanych przez Monikę S. Jakubowską, którą gościłem niedawno w studio Radia Verulam, są nastolatkami. Poza tym obie mają popularnych wśrod naszych słuchaczy tatusiów. Nagrodę główną - sesję fotograficzną w wykonaniu Moniki S. Jakubowskiej, której dodatkową atrakcją będzie obecność na planie zdjęciowym dwóch specjalistek od pięknego wyglądu - Joli Zgłobickiej i Moniki Świątek zdobyła Ola Gala, natomiast oprawione zdjęcie  z cyklu Street Photography wykonane przez bohaterkę ostatniej audycji ze specjalną dedykacją otrzymuje Dorotka Bogusz.

Ola Gala ma lat 15. Urodziła się we Wrocławiu, a do Londynu przyjechała jako mała dziewczynka. Muzyka zawsze była i ciągle jest obecna w jej domu i  jak sama to określiła  w jej kierunku ciągle podąża. Jej ulubionym instrumentem jest gitara, na której gra oraz komponuje muzykę pisząc do niej własne teksty. Ola nie po raz pierwszy jest laureatką konkursów ogłaszanych na naszej antenie. Jest bardzo uważną słuchaczką, która uwielbia brać udział w radiowych quizach. 12-go marca wygrała ufundowany przez Katy Carr film "Kazik and The Kommander's Car". Obecnie Ola pracuje nad swoją pierwszą płytą i ma nadzieję, że zdjęcia wykonane przez Monikę S. Jakubowską podczas wygranej sesji ozdobią jej okładkę. Debiutancki krążek zostanie nagrany w studio przyjaciela taty naszej laureatki. Dla przypomnienia. Ola pochodzi z rodziny o muzycznych tradycjach, a jej tatę gościłem w studio Radia Verulam w dniu 6-go lutego. Tomek "Galik" Gala jest byłym perkusistą zwycięzcy jarocińskiego festiwalu z roku 1988 - zespołu Zielone Żabki i nie tak dawno organizował koncert tej grupy w Londynie. Wywiad jakiego udzielił Tomek dla Nowego Czasu możecie przeczytać tutaj, a pod tym adresem macie okazję przyjrzeć się jak wyglądali muzycy Zielonych Żabek w czasach jarocińskiego sukcesu.

Dorotka Bogusz
Dorotka Bogusz ma 11 lat. Bardzo kocha sport, interesuje się nim i czynnie uprawia taekwondo oraz karate (o czym świadczy załączone zdjęcie). Marzy o udziale w olimpiadach i zdobywaniu medali, ale jest też świadoma, że aby te marzenia się spełniły, czeka ją jeszcze dużo pracy. Dodatkowo chodzi na gimnastykę, cricket i piłkę nożną. W wolnych chwilach rysuje portrety i graffiti (na razie ku radości taty tylko na kartkach papieru). Jedna z  grafik Dorotki zajęła pierwsze miejsce w szkolnym konkursie plastycznym. Muzyki słucha przeważnie w samochodzie w czasie drogi na treningi i jak napisała: "Zawsze mamy z tatą jakiś super hit, który słuchamy w drodze powrotnej non stop. Teraz króluje The Ballad Of John Henry - Joe'go Banamassy". Tato Dorotki, to jeden ze zdobywców płyty zespołu Tottus Tuus sprzed ponad tygodnia i jednocześnie fundator nagród płytowych podczas II notowania Polisz Czart. Mirek Bogusz jest od samego początku jednym z najwierniejszych słuchaczy naszych audycji, a na jego portalu Informator Hertfordshire można posłuchac niektórych umieszczonych przez niego programów, które miałem okazję dla Was prowadzić. Więcej o Mirku możecie przeczytać tutaj.

Dziewczynom gratuluję zwycięstwa w konkursie, a wszystkich Słuchaczy informuję, że w najbliższe dwa poniedziałki o godzinie 21:00 usłyszycie na antenie Radia Verulam polskie piosenki emitowane z automatu, natomiast na najbliższą audycję zapraszam dopiero 4-go czerwca.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz