wtorek, 12 lutego 2019

Vixen zapowiada: „W tym roku 4 EP-ki i serial z klipów” - Singiel ze Skipem już w sieci!

fot. Fryderyk Ślęzak
Od wydania albumu „To nie Vixt4pe” nie minął jeszcze rok, tymczasem Vixen na najbliższe 12 miesięcy szykuje prawdziwą ofensywę wydawniczą. W czwartek (31.01) poznaliśmy 1. zwiastun jednej z 4 planowanych EP-ek artysty. Każdemu z wydawnictw towarzyszyć będzie 1 odcinek serialu w formie teledysku. Także 31 stycznia Na MaxFloRecTV trafił nowy numer Vixena. W singlu pt. „Kim” gościnnie pojawił się Skip. Utwór pochodzi z 1. zaplanowanej na ten rok epki Vixena. Krążek ukaże się już 19.02


„Kim” to 1. odsłona nowego projektu Vixena, którego efekty prezentowane będą przez najbliższe 12 miesięcy. W tym czasie artysta zapowiedział wydanie aż 4 EP-ek! Premiera pierwszej z nich już za nieco ponad 2 tygodnie. Autorem bitu jest JRS. W nagraniu gościnnie pojawia się natomiast Skip. Fani rapu kojarzyć go mogą m.in. z popularnego w serwisie YouTube utworu „Gasnę”. Jak zapowiada Vixen, lista gości, którzy zaangażowali się w jego najnowszy projekt, jest długa. Wśród zaproszonych artystów znajdą się zarówno ksywy znane każdemu słuchaczowi gatunku, jak i wykonawcy z podziemia. Na pewno można się spodziewać niejednego zaskoczenia.

– Wspólnie z MaxFloRec i ekipą 9LITER FILMY przygotowujemy niezwykły projekt, którego realizacja już wystartowała i potrwa do końca roku. W tym czasie wiele się będzie działo, przede wszystkim muzycznie. Planuję wydanie 4 odrębnych krążków, którym towarzyszyć będą wyjątkowe teledyski. Razem złożą się na taki miniserial – informuje Vixen.

Nie od dziś wiadomo, że drugą po muzyce pasją rapera jest aktorstwo. Aktorskie zacięcie niejednokrotnie dostrzec można było w jego wideoklipach, a nawet na deskach teatru. Nadchodząca produkcja składać się będzie z 4 części, przy czym każda kolejna będzie kontynuowała historię z poprzedniego odcinka. Tyle samo odsłon przyniesie muzyczna strona projektu. Poszczególne EP-ki ukazywać się będą co kwartał przez okrągły rok.

– Od jakiegoś czasu marzyło mi się, żeby stworzyć historię, która będzie trwała dłużej niż jeden klip. Jestem szczęśliwy, bo udało się to właśnie teraz. Nie mogę się doczekać publikacji – tak artysta na gorąco komentuje udział w przedsięwzięciu.

Do realizacji ambitnego planu zaangażowano jedną z najlepszych ekip filmowych w kraju (na koncie klipy m.in. dla Palucha, Kaliego czy KęKę), ale też szereg gości.

Jeżeli chodzi o EP-ki to będą skupione wokół emocji przewodnich. Jakich? Dowiecie się przy okazji ich publikacji. Udało się też zaprosić kilku zaskakujących gości zarówno z topki, jak i z podziemia. Będziemy zdradzać ich systematycznie – zapowiada Vixen.

Tekst: Anna Grabowska (MaxFloRec)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz