sobota, 30 sierpnia 2014

Akademia Rocka Wrocław


Wrocław; miasto gitary (że wspomnę tylko o Święcie Gitary 1.05 każdego roku !), Europejska Stolica Kultury 2016, wylęgarnia zespołów i talentów, a do tego przepiękna stolica Dolnego Śląska, pełna energii twórczej, szczerej radości dnia codziennego i wielu nowych inicjatyw na różnych płaszczyznach. Idealne miejsce dla Akademii Rocka, która jest właśnie taką nową inicjatywą, łączącą w sobie radość tworzenia i uczenia się muzyki z pełnym pasji i profesjonalizmu podejściem i zaangażowaniem, a wszystko utrzymane w przyjaznym, muzycznym klimacie.
Pomysł na Akademię Rocka urodził się dość spontanicznie. Jej założyciel miał okazję pracować w tego typu placówce w Warszawie, w pewnym momencie życia zdecydował się jednak na powrót do swojego rodzinnego miasta, mając już w głowie kiełkujący plan otworzenie we Wrocławiu szkoły muzyki rozrywkowej.

Zasady są proste:

- Szkoła jest dla każdego; niezależnie, czy ktoś uczył się wcześniej grać, czy od 30. lat kocha Hendrixa i wreszcie zdecydował się z nim zmierzyć, czy przychodzi z basówką zawieszoną tak nisko, że krzesze nią iskry o ziemię, żeby grać ciężkie riffy.

- Szkoła dopasowuje się do każdego; prowadzimy oczywiście swój autorski program nauczania, który jednak staramy się dopasowywać do wymagań ucznia. Jeśli Hendrix, to może piękna harmonia Little Wing ? Jeśli riffy, to może gęste trashowe szesnastki doskonałe na technikę ?

- Szkoła jest atrakcyjna; oferujemy program nauczania, który dopasowany jest do poziomu i wymagań ucznia.

Każdego. Jeśli jest potrzeba, robimy numer przez 3 lekcje. Albo 3 numery w lekcję... Do dyspozycji uczniów jest także dobrze wyposażona Rockowa Biblioteka, gdzie każdy znajdzie dla siebie interesującą pozycję. Dla relaksu.

- Szkoła jest elastyczna; prowadzimy zajęcia od wczesnych godzin popołudniowych do późnych godzin wieczornych. Każdy przychodzi, jak mu pasuje.

- Szkoła jest dobrze wyposażona; dysponujemy sprzętem umożliwiającym naukę u nas na wszystkich prowadzonych przez nas instrumentach. Wystarczy przyjść...

- Szkoła jest w pełni profesjonalna; do naszych zajęć podchodzimy z pasją i zaangażowaniem, starając się jak najatrakcyjniej przekazać wiedzę muzyczną.

Prócz samych zajęć prowadzimy także sporadycznie warsztaty, organizujemy próby i koncerty. Mamy aktywnie działającą i rzetelną kadrę złożoną ze znanych wrocławskich muzyków. Wszystko bazuje zaś na sprawdzonym przez parę lat systemie warszawskiej Akademii Rocka.

Akademia Rocka we Wrocławiu to miejsce dedykowane dla każdego, kto ma ochotę pobawić się muzyką. Może zabawa przerodzi się z czasem w profesjonalizm? Być może okaże się fascynującym hobby ? Niezależnie od wyniku, jesteśmy w pełni oddani sprawie !

Wszelkie informacje o Wrocławskiej Akademii Rocka można znaleźć na:
Można nas złapać także telefonicznie i mailowo:
(+48) 535 425 100 lub wroclaw@akademiarocka.pl
Startujemy od 1.09 ! Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz