poniedziałek, 17 czerwca 2013

17-go czerwca premiera nowego teledysku do drugiego singla z debiutanckiej płyty PANI GALEWSKIEJ

PANI GALEWSKA to Aleksandra Galewska, wokalistka i multiinstrumentalistka, laureatka “Szansy na Sukces” i półfinalistka “The Voice Of Poland”, która w marcu nakładem EMI wydała debiutancką płytę zatytułowaną przewrotnie ‘The Best Of’. Drugi utwór promujący album Pani Galewskiej „The Best Of” zatytułowany „It’s OK. I get it.” powstał pod wpływem wrażenia, jakie wywołał na autorce Prince piosenką „Musicology”. Chodzi głównie o groove i pozytywną emocję, jaka płynie z połączenia harmonii i zabawy melodią. Klip, podobnie jak w przypadku pierwszego singla “He Wrote Me One Day” został zrealizowany techniką animacji. Za jego wykonanie odpowiada studio Catmood.

Teledysk można obejrzeć w serwisie Youtube pod tym adresem:  
http://www.youtube.com/watch?v=H9H1zmWcCrk
Prapremierowa prezentacja połączona z koncertem odbyła się w ubiegły wtorek w warszawskiej klubokawiarni Resort, przy współpracy z firmą Omni3D Polska, która wprowadza na rynek innowacyjną technikę druku 3D. Więcej informacji o połączeniu druku 3D z muzyką można znaleźć na blogu artystki pod tym adresem:

http://aleksandragalewska.natemat.pl/64237,drukarki-3d-muzyka-pomysl-szalony-ale-moze-sie-udac


Płytę “The Best Of” objęły patronatem TVP2, Radio Pin i Natemat.pl. Album jest zbiorem 10 utworów, które powstały w wyniku analizy i fascynacji autorki wieloma gatunkami muzycznymi. Początkowo utwory tworzone były na kwartet jazzowy + wokal, miała to być muzyka bez tekstów, gdzie wokal miał pełnić równoważną z instrumentalistami rolę. Artystka w roku 2012 podpisała kontrakt fonograficzny i nagrała swoje utwory z muzykiem i producentem, Janem Smoczyńskim. Uczestniczyła też w tworzeniu najnowszej płyty zespołu T.Love „Old is Gold”, który zaprosił Panią Galewską do zaśpiewania w trzech utworach.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza