wtorek, 25 lipca 2017

Ryba And The Witches (RATW) - Times of Trouble

Wiedźmy nadciągają z drugim singlem i obrazem do niego, promującym wydany przez Agencję Muzyczną Polskiego Radia album “Spell”. W kotle wrażeń serwują świeże, rockowo-elektroniczne brzmienie, dotykające z niezwykłą precyzją zmysłów słuchaczy. „Times of Trouble” to esencja wiedźmowych zaklęć, czarów życia codziennego i nuty spoufalania się z otaczającą rzeczywistością. Ryba And The Witches po raz kolejny uwodzi fanów tajemniczymi, a zarazem pełnymi ekspresji i niekonwencjonalnych rozwiązań, zaklęciami.


Muzyka: Bartosz Muszyński , Piotr Rybicki, Jakub Frydrych
Tekst: Jacek Muszyński


Ryba And The Witches

Bartosz „Mucha” Muszyński: wokal, syntezatory, gitara, bas
Piotr „Ryba” Rybicki: perkusja
Jakub Frydrych: gitara 


Muzyka zespołu to śmiałe połączenie gitarowych brzmień z elektroniką, z charakterystycznym i charyzmatycznym męskim wokalem. Ciekawe kompozycje cechują nietuzinkowe linie melodyczne, a eklektyczne aranżacje potrafią zaskoczyć nawet bardzo wymagającego fana rocka. Teksty Muchy są jak jego malarstwo. Opowiada obrazami, które sam maluje. Dotyka wrażliwych stron życia: miłości, samotności, przyjaźni. Wokal Muchy porównują do legend takich jak Nick Cave czy Till Lindemann z Rammstein. W utworach RATW doszukać się można brzmień Depeche Mode, The Mission czy The Sisters Of Mercy.


"Znamy się od 20 lat. Mieszkamy w jednym mieście. Mucha z Rybą grali w zespole Lizar. Razem stworzyliśmy zespół Ryba And The Witches, który jest naszym artystycznym spełnieniem.”

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza