poniedziałek, 20 czerwca 2016

Polsko-walijski zespół No Thoughts No Gravity wydaje nowy singiel „Out of Her Mind”

fot. Sławek Orwat
„Out of Her Mind” jest drugim singlem formacji No Thoughts No Gravity. Piosenka rozwija unikalny dźwięk zespołu, stworzony z elektrycznej mieszanki ciemnego rocka, wiodącej gitary i kuszącej melodii w klimacie filmów Davida Lyncha.

Gitarzysta zespołu Phil NoThoughts powiedział:
„Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z kontynuacji współpracy z SubverCity nad wydaniem naszego drugiego singla „Out of Her Mind”. Ta piosenka jest szczególnie nastrojowa i dala nam szansę zaprezentowania dojrzewających zdolności kompozycji utworu jak i wykonania, wzbogacone o doświadczenie nabyte podczas prac nad naszym debiutanckim singlem „Night Taxi Boy”.

No Thoughts No Gravity składa się z wokalistki Justyny Salamon i gitarzysty/producenta Phil NoThoughts. Podczas koncertów do grupy dołącza perkusista Spiros Maus.


fot. Sławek Orwat
Zespół regularnie gra w Londynie, a ich innowacyjne piosenki i aranżacje zostały przesłuchane ponad 60 tysięcy razy na YouTube. Grupa No Thoughts No Gravity już gościła na wielu stronach gazet po premierze „Night Taxi Boy” w marcu 2016. W grudniu 2015, No Thoughts No Gravity została wybrana do udziału w projekcie Muzyczne Rodowody Wielka Brytania, częściowo sfinansowanego przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych Rzeczpospolitej Polskiej. Projekt miał na celu ukazanie dokonań kulturalnych i zdolności polskiej emigracji.

Zdjęcia Justyny i Phila pochodzą z unikalnego plenerowego koncertu zespołu No Thoughts No Gravity z roku 2014 zorganizowanego przez projekt Ptasiarnia (Piotra Wróbla i Rafała Wronę - muzyków niezwykle popularnego w polskim światku muzycznym UK zespołu Gabinet Looster) Koncert odbył się nieopodal londyńskiej elektrowni Battersea.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz