środa, 4 czerwca 2014

BUENOS AGRES zakończyli nagrania nowej płyty

Pochodzący z Bielska-Białej zespół BUENOS AGRES, którego debiutancka EPka “Buenos Agres” została gorąco przyjęta przez media i fanów zakończył nagrania pełnego albumu studyjnego - na początku czerwca płyta zostanie poddana masteringowi przez Drew Lavyne, który pracował z takimi artystami jak Kings Of Leon, Taylor Swift, Adam Lambert czy The White Stripes. Na pełnowymiarowy krążek trafi dziewięć autorskich kompozycji zaśpiewanych w języku polskim. Cała płyta ukaże się w październiku 2014.


Tak muzycy komentują swoje nowe dzieło studyjne: "Trudno jednoznacznie określić, jaka jest ta płyta. Możemy jedynie zdradzić, że nie zabraknie na niej zarówno rockowego pazura, jak i spokojniejszych, lirycznych dźwięków. Cóż... pozostaje nam wierzyć, że LP przypadnie do gustu odbiorcom, a jeżeli udałoby się powtórzyć sukces poprzedniego krążka, będziemy bardzo szczęśliwi." 
Tuż po zakończeniu nagrań, Buenos Agres zrealizowali również teledysk do pierwszego singla p.t. “Prośba”, który ukaże się w połowie czerwca – galeria z planu klipu, który realizowała ekipa BFMedia jest dostępna na stronie zespołu:

Przypomnijmy że EP “Buenos Agres” ukazała się w 2013 roku i trafiło na nią 5 utworów, singlem promującym był utwór ‘Tu i Teraz”, do którego nakręcono teledysk


Na okładkę płyty trafiło autentyczne zdjęcie zrobione podczas powodzi w 2010 roku, nagrodzone w konkursie World Press - jego autorem jest Damian Puła, natomiast za projekt całości odpowiada Maja Zmiertka.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz