wtorek, 26 marca 2013

Nowa płyta HEAD HUNTERS już w kwietniu! Zobacz premierowy teledysk! - patronuje Polisz Czart

Poznański zespół Head Hunters finalizuje prace nad nową płytą studyjną zatytułowaną “Koniec Jest Początkiem”. Premiera albumu, zaplanowana na koniec kwietnia 2013, przyniesie słuchaczom 9 profesjonalnie zarejestrowanych kompozycji okraszonych niebanalnymi lirykami w języku ojczystym. Premierę albumu poprzedzają opublikowane już w sieci utwory "Nic Nie Wiem" oraz "Niewiele" do którego zespół (jeszcze w starym składzie) zarejestrował teledysk. 


Na płycie znajdą się następujące utwory:
01.Zapałki
02.Niewiele
03.Nic nie wiem
04.Są dni
05.Zaplątani
06.Koniec jest początkiem
07.Dalej
08.Szkło
09.Nie ma mnie 

Produkcja: Jacek Chraplak & Ramas 
Realizacja i Mix: Jacek Chraplak w studio www.laronermma.com
Mastering: Paweł Grzybowski

Całość utrzymana w refleksyjnym energetycznym klimacie pełnym zachwiań i zaskakujących zmian klimatu i dynamiki. Po zmianach personalnych zespół, nie próżnując przystąpił do koncertowania, umacniając więzi i "dogrywając" skład, który sprawdzając się w boju, okazał się wybuchowym zestawieniem temperamentów, stylów, oraz charakterów muzycznych.

W najbliższym czasie zespół będzie można zobaczyć na żywo w następujących miastach:
06.04.2013 Poznań, “Pod Minogą”
12.04.2013 Leszno, "Fabryka Cukierków" z Chwilostan
11.05.2013 Śrem, klub "Kosmos"
08.06.2013 Kutno "Rock & Rose Fest Kutno" plener stadion

Więcej informacji: 

Head Hunters zadebiutował na Poznańskiej scenie muzycznej w roku 1996 wyraźnie rysując swój nietypowy styl muzyczny który, początkowo oscylujący w kręgach grungecore, z czasem ewoluował z każdym kolejnym wydawnictwem. Od samego początku intensywnej działalności, formacja szybko zdobyła popularność, co zaowocowało częstymi wizytami w programach telewizyjnych (Luz, Rower Błażeja) i radiowych. Zagrał wiele koncertów zarówno u boku wielkich gwiazd sceny muzycznej jak również wiele własnych, autorskich sztuk. Nieustannie eksperymentując i pracując, przez kilkanaście lat funkcjonowania formacja nagrała łącznie 9 albumów, których przekrój, sięga najróżniejszych stylów i gatunków, zawsze jednak zawierając flagowe, charakterystyczne dla zespołu i ich muzyki cechy. Przełom lat 2012/2013 to praca nad najnowszym albumem Head Hunters, zatytułowanym "Koniec Jest Początkiem". Tytuł albumu, nie przypadkowo, odnosi się do ostatnich ciężkich dla zespołu czasów, które przebył drogą pełną perypetii, co ostatecznie zaowocowało zmianami w składzie oraz początkiem nowej drogi.

Head Hunters to:
Marek "Ramas" Wojciechowski - wokal & gitara
Maciej "Olaf" Olawa - gitara & wokal
Krzysztof "Kidd" Adamski - bass & wokal
Bartosz Kilian - bębny & perkusjonalia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz