środa, 30 stycznia 2013

IVAR i LECHU zapraszają! 1-go lutego zespół TRAF wystąpi w pubie ROCKY
IVAR i LECHU zapraszają!!!
pub ROCKY na rogu ulic: Gwiaździstej
i Swobodnej we Wrocławiu
01-02-2013 piątek, godz.20:30
wstęp 10,00 PLN
rock

TRAF to zespół z Wrocławia grający w składzie :
ADAM STAŃCZYK - VOCAL, GITARA; ŻELJKO DROBAC - BAS GITARA; 
TOMEK CHACHUŁA - PERKUSJA.

W tej konfiguracji reaktywował się w listopadzie 2009 roku. Band tworzy własne kompozycje, które są wypadkową zainteresowań wszystkich trzech muzyków, którym chyba najbliżej do hard rocka. W tekstach poruszają takie tematy jak miłość czy przemyślenia na temat życia i roli człowieka we współczesnym świecie. Cały czas aktywnie koncertuje starając się wynagrodzić fanom brak promowania ich muzyki w mediach.


Tomek Chachuła: Jako człowiek, uważam że ludzie powinni być względem siebie życzliwi, bo tego nam bardzo brakuje. Jako muzyk zwracam uwagę przede wszystkim na całościowe brzmienie danej kompozycji i staram się, aby moja gra dodawała jej wartości. Poza muzyką interesuję się literaturą i akwarystyką.

Adam Stańczyk Cały czas szukam prawdy we wszystkim. Całe moje życie to poszukiwanie prawdy, szczęścia i wolności. Uważam, że tylko ludzie, którzy mają pasję są szczęśliwi, obojętnie jaka ona by nie była. Muzykę odbieram i wykonuję intuicyjnie, uważam że najważniejsze są emocje jakie chce się przekazać. Wierzę, że żyjemy w co najmniej dziwnych czasach, bo co jeśli nie?

https://www.facebook.com/pages/TRAF/139284926095976?ref=hl
http://www.myspace.com/trafwroclaw
http://www.youtube.com/watch?v=N8l-IZFFilM

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza