czwartek, 17 stycznia 2013

IVAR i LECHU zapraszają! 18-go stycznia niesamowity Jason Barwick (jednaa trzecia The Brew) zagra w pubie ROCKY!!!IVAR i LECHU zapraszają!!! 
pub ROCKY na rogu ulic: Gwiaździstej i Swobodnej we Wrocławiu
18-01-2013 piątek, godz.21.00 
wstęp 40.00/50.00 PLN
Jason Barwick– rock/blues

Tego gitarzysty i wokalisty chyba wrocławianom nie trzeba przedstawiać. We Wrocławiu Jason Barwick występował już kilkukrotnie wraz ze swoją macierzystą formacją THE BREW. Dynamit przeplatany liryką - tak najkrócej można określić jego sceniczne oblicze. Pomimo bardzo młodego wieku (rocznik 1989 !!!) Jason operuje wieloma różnymi stylami gry na gitarze tak, jakby zaczynał przygodę z tym instrumentem już w latach '60. Stąd częste używanie „kaczki” czy granie smyczkiem na Gibsonie Les Paul'u, spopularyzowane przez Jimmy Page'a. Tym razem Jason odwiedzi Wrocław bez rodziny Smith'ów, a jego solowy koncert oparty będzie w dużej mierze na utworach. akustycznych Nie zabraknie też wielu muzycznych opowieści czy anegdot oraz pokazów różnych stylów gry na gitarze. Z powodu bardzo ograniczonej ilości miejsc (będą tylko siedzące) polecamy szybkie zaopatrywanie się w bilety,gdyż na pewno nie starczy ich do dnia koncertu.:)

Dla przypomnienia:
The Brew to brytyjskie trio rockowe założone w 2006 roku, które juz rokpóźniej zdobyło tytuł najlepszego zespołu roku wg magazynu "It's only Rock'n'Roll", wydawanego przez fanklub The Rolling Stones. Muzyxy pochodzą z małego miasteczka portowego Grimsby. Zespół wystepował na: Massboulevard Festival w Schiedam w Holandii (2007, 2008) i The Rock ‘n’ Blues Custom Show w Pentrich. W 2007 roku z udziałem The Brew zostało zarejestrowane DVD Live in Belgium, a także sesja dla stacji radiowej Classic 21. Album The Joker zajął 15 miejsce w notowaniu albumów bluesowych w Radiu Merkury i 16 miejsce w notowaniu Trójki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz