wtorek, 13 marca 2012

Katy Carr - zdobywczyni 15-tego miejsca 1-go notowania "Polisz Czart" gościem programu 12-go marca!

Dzis o godzinie 21.00 po raz pierwszy gościlismy w studio artystkę, która ma szansę zdobyć niezwykle prestiżową nagrodę „London Music Award 2012”. Nasz gość został do niej nominowany wraz z tak utytułowanymi postaciami brytyjskiej sceny muzycznej  jak Kate Bush i PJ Harvey. Gościem naszej audycji byla angielska wokalistka polskiego pochodzenia - Katy Carr, której piosenka „Kommander's Car” zajęła 15. miejsce pierwszego notowania naszej Listy Przebojów „Polisz Czart”.

Zachęcając Was do dalszego głosowania na naszą listę przebojów, postanowiłem załączyć linki świadczące o ogromnej radości Katy, które udostępniła mi w chwile po tym jak tylko dowiedziała się, że jej piosenka "Kommander's Car" opowiadająca historię brawurowej ucieczki czwórki Polaków z obozu koncentracyjnego w  Auschwitz samochodem komendanta znalazła się dzięki Waszym głosom  na 15 pozycji pierwszego notowania naszej listy:


 oraz link do filmu o tej piosence i jej historii

Ufundowany przez Katy Carr film na DVD "Kazik and The KOMMANDER'S CARR" za prawidłową odpowiedź w konkursie, który ogłosiłem na antenie podczas dzisiejszej audycji otrzymuje Ola Gala z Londyńskiej dzielnicy Streatham. Pytanie zadane przez Katy brzmiało: "Z jakiego obozu koncentracyjnego i w jaki sposób uciekł wraz z trzema swoimi kolegami bohater piosenki "Kommander's Car" pan Kazimierz Piechowski?" Jako pierwsza prawidłowej odpowiedzi udzieliła właśnie Ola. Odpowiedźi: "Pan Kazimierz uciekl z Auschwitz samochodem komendanta obozu".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz