Po raz pierwszy Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała w Luton. Koncert w pubie The Heights miałem przyjemnośc prowadzić wspólnie z moim radiowym kolegą z Diverse FM Markiem Czarnotą, a na scenie pojawili sie prawie wszyscy artyści, których zdjęcia możecie zobaczyć na powyższym plakacie. Nie przyjechała do nas tylko grupa La Roma, a w celu wypełnienia luki w programie, wykonaliśmy z Markiem po raz pierwszy, zupełnie spontanicznie, bez wcześniejszej próby scenkę kabaretową, która była dotychczas jedynie scenariuszem naszego radiowego show i dotyczyła blasków i cieni pracy w typowym angielskim warehouse. Z występem było podobnie jak z pierwszym skokiem na spadochronie. Musiał się udać. Ponadto tuz po występie Anety barcik, zagrał dla nas nieodnotowany na plakacie, towarzyszący jej na gitarze Sławek Żak. Spoza plakatowej listy zaśpiewala także T-Licious, która wykonała kilka piosenek tuż po koncercie Daniela Lakeysa.
Podczas koncertu wystąpili:
Podczas koncertu wystąpili: